Materiał Partnera

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?

Niemal codziennie docierają do nas informacje na temat wypadków samochodowych. Jeśli jesteśmy kierowcami, obserwujemy na drodze różne niebezpieczne sytuacje. Nie trzeba wiele – czasem to sekundy nieuwagi, zbyt duża prędkość. W trosce o bezpieczeństwo własne oraz pasażerów, warto zadbać o konkretne ubezpieczenie komunikacyjne. Co powinno ono zawierać?

Ubezpieczenie komunikacyjne

Profesjonalne firmy ubezpieczeniowe dbają o swoich klientów na najwyższym poziomie i zapewniają pakiety najlepsze z możliwych. Nie uciekają się do kruczków prawnych, a agent ubezpieczeniowy wszystko nam wyłoży jasno i dokładnie, aby nie było żadnych wątpliwości co do interpretacji. Część dostępnych opcji jest dodatkowa, nie mniej jedna warto wykupić cały pakiet i niczym się już nie martwić.Doświadczeni Agenci ubezpieczeniowi, tacy jak multiGrupa Sp. z o.o. przedstawią szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych: obowiązkowe OC, Autocasco, Assistance, NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyby i Zielona Kartę.

Ubezpieczenie Autocasco, Asisstance, NWW

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i niezwykle ważne. Chroni ono osobę poszkodowaną w razie wypadku, aby uzyskała niezbędne środki na naprawę samochodu i/lub leczenie zdrowia w razie wypadku. Jednocześnie chroni ono sprawcę wypadku, aby nie musiał wypłacać odszkodowania ze swoich środków. Autocasco jest dobrowolne i chroni ono kierowcę, który z własnej winy uderzył, np. w inny pojazd. Ubezpieczenie AC może się nam przydać także w przypadku kradzieży samochodu. Kolejną dodatkową opcją jest Assistance. To bardzo korzystna opcja, która może zapewnić nam odholowanie pojazdu, pomoc medyczną, udzielenie niezbędnych rad, pomoc w podróży, a w przypadku skrajnie trudnych sytuacji w podróży nawet opiekę nad dzieckiem. Aby zadbać nie tylko o własne zdrowie i bezpieczeństwo, ale także o pasażerów, niezbędne jest wykupienie ubezpieczenia NWW, które zapewnia ochronę, jeżeli dojdzie do wypadku na drodze. Dodatkowo, warto wykupić ubezpieczenie, które chroni nas w wypadku uszkodzenia szyb samochodowych. Jeżeli wybieramy się za granicę (Albania, Ukraina, Czarnogóra) należy wkupić zieloną kartę, która jest obowiązkowa, tak samo jak u nas ubezpieczenie OC. Wykupienie tak bogatego pakietu chroni nas przed skutkami niefortunnych wydarzeń na drodze. Bezpieczeństwo jest bezcenne.

Opracowanie:
Piła, Browarna 19
tel. 690 299 253
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz