Materiał Partnera

Ciekawe wykończenie domu a bezpieczeństwo

Ciekawe wykończenie domu a bezpieczeństwo

Brama lub płot, jaki postawimy wokół naszej własności, domu, działki czy budynku usługowego to pierwsza rzecz, jaką będą widzieć odwiedzający. Warto pokusić się o zakup ogrodzenia, które wyróżni nas od reszty mieszkańców. Dobrze, aby nie wymagało ono dużo pracy i pielęgnacji w przyszłości. Na rynku istnieje wiele rodzajów bram, ogrodzeń i balustrad, które pozwolą stworzyć wyjątkową dekorację, ale również zadbać o bezpieczeństwo!

Firma AHO Bramy garażowe ma w swej ofercie szeroki wybór ogrodzeń i balustrad, konstrukcji stalowych, bram garażowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, stolarki okiennej i aluminiowej oraz szereg rozwiązań z zakresu automatyki dla domu i firmy. Każdy klient znajdzie ciekawe propozycje na wykończenie domu, garażu czy budynku usługowego. Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo, oferując nowoczesne rozwiązania pasujące od projektu budynku. Razem z Państwem decydujemy o najwygodniejszych sposobach dbania o bezpieczeństwo!

Ogrodzenia i balustrady

Prywatność to jedna z pierwszych wartości, jakie interesują każdego, kto chce mieszkać w domu. Dobrze dobrane ogrodzenie eliminuje obawy, że może ktoś zaglądać w nasze okna lub sprawdzać nasze nawyki i to, kiedy jesteśmy w domu. Każdy rodzaj ogrodzenia zapewnia inny stopień bezpieczeństwa. Nasza firma oferuje ogrodzenia wedle gotowego wzoru oraz realizacje indywidualnych zamówień klienta. Podstawowe wzory przez nas oferowane charakteryzują się prostotą i delikatnością, jednak na życzenie zamawiającego przygotujemy również wersje o wiele bardziej ozdobne. Nasze produkty są długotrwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Wykorzystujemy wiele wersji zabezpieczenia antykorozyjnego np. farby podkładowe lub nawierzchniowe czy malowanie proszkowe. Dla wielbicieli tradycyjnych rozwiązań możemy przygotować projekt ogrodzenia z cegły klinkierowej czy bloczków betonowych. Tak samo decydując się na wybór balustrad wewnętrznych lub balustrad zewnętrznych otwarci jesteśmy na realizację Państwa projektów. Takie rozwiązanie spełnia funkcję dekoracyjną, ale również pozwala dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo, jeśli w domu są małe dzieci.

Bramy garażowe i innowacyjna automatyka

Jedną z naszych specjalizacji są bramy garażowe, które pozwalają na wykończenie domu oraz zapewnienie wygodnego użytkowania przestrzeni przydomowej. W ofercie posiadamy między innymi bramy segmentowe, które zapewniają ciszę oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w garażu. Mogą Państwo wybierać spośród różnorodnej kolorystyki, struktury powierzchni bramy czy sposobów otwierania bramy. Dużym zainteresowaniem cieszą się bramy garażowe roletowe z napędem, bramy garażowe uchylne, bramy garażowe rozwierane oraz bramy garażowe podwieszane. Szczególnie te ostatnie stanowią ciekawe i ekonomiczne rozwiązanie! Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać również drzwi boczne garażowe dopasowane do bramy oraz stylistyki domu. Zdalnie i automatycznie sterowane domofony czy wideodomofony dodatkowo wzmacniają poczucie bezpieczeństwa!

Opracowanie:
Dobczyn, Mazowiecka 88
tel. 503 011 394
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz