Materiał Partnera

Charakterystyka autobusów SETRA

Charakterystyka autobusów SETRA

Niezależnie od tego, czy chodzi o autokar turystyczny, czy autokar międzymiastowy, oferta marki Setra daje nam szeroki wybór standardowych urządzeń – a także szeroki wybór opcji, aby doskonale dostosować go do potrzeb pasażerów konkretnego zastosowania pojazdu i celów firmy. Zapewniają to liczne modele i szeroki wybór indywidualnych urządzeń, jak i wyposażenia. Czego możemy się spodziewać, wybierając autobus tej firmy?

Szeroki wachlarz modeli

Jak już było wspomniane, możemy wybierać między różnymi segmentami zastosowań. A w każdym z tych segmentów można wybrać między kilkoma modelami siedzeń z niezliczoną liczbą wzorów tapicerskich i tkanin, a także wiele różnych wykładzin podłogowych. Można wybrać elastyczne obszary specjalne dla wózków inwalidzkich lub wózków dziecięcych. Równie dobrze możemy tak sprofilować każdy egzemplarz, aby był przystosowany dla osób niepełnosprawnych (bez wózków). Wystarczy tylko zgłosić się do oficjalnego dystrybutora – firmy Bus Service.

Komfort

Każdy autobus Setra wyróżnia się wysokim poziomem komfortu. Szczególnie w przypadku klasy ekonomicznej, gdzie nie każdy producent dba o szczegóły i wyposażenie, które to poczucie komfortu zapewniają. W przypadku tej firmy możemy być jednak pewni, nawet przy egzemplarzach używanych. Innowacyjne systemy ogrzewania i klimatyzacji zapewniają przyjemne temperatury przez cały rok. Nowoczesny design, wysokowydajna funkcjonalność i relaksujący komfort przeważają również w kokpicie, co jest przecież ważne dla dobrego samopoczucia kierowcy – czyli prawdopodobnie najważniejszej osoby w autobusie.

Gdzie innowacje spotykają się z doskonałością

W każdym autobusie Setra znajduje się wiele zaawansowanych systemów, które sprawiają, że podróżowanie autokarem jest jeszcze bardziej niezawodne, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Pasażerowie mogą w dużym stopniu korzystać z niezawodnej, jakości produktów Setra, w połączeniu z przyszłymi technologiami Mercedes-Benz. Technologia napędów pojazdów jest najlepszym przykładem wysokich standardów. Silniki i systemy przesyłowe w autokarach i autobusach Setra są nie tylko wzorowe pod względem osiągów, zużycia i ciężaru, ale także dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych odmian. Każdy znajdzie dokładnie odpowiednią jednostkę dla każdego zastosowania.

Autobusy Setra jest również w czołówce jeśli chodzi o łączność. Dzięki nowoczesnemu MediaRouter pasażerowie mogą pozostać online przez WiFi lub mogą uzyskać dostęp do centralnie zapisanej zawartości multimedialnej.

Bezpieczeństwo i beztroska w podróży

Wiele nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w autobusach Setry jest w zasadzie standardem. Należą do nich przykładowo aktywne systemy, takie jak wspomaganie układu hamulcowego (ABA 3), wspomaganie adaptacyjne (ART), wspomaganie uwagi (AtA), asystent pasa ruchu (Lane Assist – SPA), elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP) i hamulce przeciwblokujące system (ABS). Do nich dodawane są bardzo skuteczne systemy pasywne, takie jak Front Guard Collision Guard (FCG) i solidna konstrukcja ramy.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz