Artykuł sponsorowany

Biostymulatory tkankowe w ofercie gabinetu kosmetologii estetycznej Moli

Biostymulatory tkankowe w ofercie gabinetu kosmetologii estetycznej Moli

To naturalne, że z biegiem czasu nasza skóra traci jędrność i młodzieńczy wygląd. Możemy zaakceptować ten fakt i zdać się na łaskę (lub niełaskę) Matki Natury albo skorzystać z usług doświadczonej specjalistki w zakresie kosmetologii estetycznej. Nowoczesne gabinety kosmetyczne mają wiele do zaoferowania. Prawdziwym hitem są np. biostymulatory tkankowe, które widocznie odmładzają skórę. O ich zaletach opowie nam właścicielka salonu kosmetologii estetycznej Moli, który mieści się w Strąkowej, niedaleko Ząbkowic Śląskich.

Czym są biostymulatory tkankowe?

Biostymulatory tkankowe to starannie skomponowane preparaty, które wspomagają proces bioregeneracji skóry. Z czasem zdolność komórek do regeneracji obniża się, co skutkuje powstawaniem zmarszczek, bruzd i zwiotczeń. Biostymulatory tkankowe zawierają duże ilości substancji aktywnych, które powodują zagęszczenie, ujędrnienie i odbudowę struktury skóry, dzięki czemu ta wygląda młodziej i promienniej. Jak tłumaczy specjalistka z salonu kosmetologii estetycznej Moli:

„Głównym składnikiem biostymulatorów tkankowych jest nieusieciowany kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę i stymuluje fibroblasty do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Zaraz po nim w składzie preparatu znajdziemy też aminokwasy, hydroksyapatyty wapnia oraz kolagen. Wszystkie te komponenty biorą aktywny udział w odbudowie skóry. Biostymulatory tkankowe podawane są metodą iniekcji do głębokich warstw skóry. Rodzaj preparatu dobieramy do kondycji skóry i potrzeb klientki.”

Jakie są efekty zastosowania biostymulatorów tkankowych?

Efekty zabiegu z użyciem biostymulatorów tkankowych widoczne są po 10-14 dniach od wykonania iniekcji. Klientki salonu kosmetologii estetycznej Moli są zgodne co do skuteczności wspomnionego wyżej zabiegu. Każda z nich zauważyła u siebie wyraźną poprawę jakości skóry – cera stała się bardziej napięta, rozświetlona, a zmarszczki i brudy uległy spłyceniu. Dzięki temu, że biostymulatory tkankowe działają na poziomie komórkowym, dają długotrwałe rezultaty. Tego typu zabiegi skierowane są dla pań (i panów), które zaobserwowały u siebie oznaki starzenia. Rekomenduje się je także osobom narażonym na stres oksydacyjny. Kto nie powinien decydować się na zastosowanie biostymulatorów tkankowych? Przede wszystkim kobiety w ciąży, pacjentki onkologiczne oraz osoby mające problemy z krzepliwością krwi. Na koniec warto podkreślić, że koszt zabiegu uzależniony jest od rodzaju zastosowanego preparatu oraz od zakresu i zalecanej ilości iniekcji.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz