Materiał Partnera

Auto-tur. Komfortowy transport autobusowy

Auto-tur. Komfortowy transport autobusowy

Wycieczki autokarowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Nowoczesne autokary pozwalają dotrzeć na miejsce szybko i bezpiecznie. Poza tym zorganizowanie takiej wycieczki dla dużej grupy osób, to świetna okazja do integracji. Usługi przewozowe w kraju i nie tylko oferuje przedsiębiorstwo Auto-tur. Dlaczego warto jest skorzystać z jego usług? Przekonaj się.

Autokarem w świat

Jeśli chcemy zorganizować kilkudniową wycieczkę dla grupy zorganizowanej, autokar będzie najlepszym wyborem. Tego typu wycieczki organizowane są przez szkoły, stowarzyszenia, czy przez zakłady pracy. Autokarami jeżdżą także pielgrzymi, którym zależy na odwiedzeniu wielu miejsc kultu podczas wakacji. Najważniejsze, poza programem atrakcji, w trakcie takiego wyjazdu, jest bezpieczeństwo jego uczestników. Dlatego warto polegać na sprawdzonym przewoźniku, jakim jest Auto-tur. Firma działa od wielu lat, dlatego cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich stałych klientów. Jej właściciele dbają o to, by dostosowywać się do wymogów współczesnych klientów, dlatego regularnie uzupełniają swoją flotę pojazdów i dbają o ich stan techniczny. Firma na stałe współpracuje z producentami pojazdów, by zapewnić swoim pasażerom najwyższy komfort w trakcie jazdy. Nawet po wielu godzinach w takim autokarze, nasze ciało nie będzie obolałe i zmęczone.

Usługi transportowe

Przedsiębiorstwo Auto-tur specjalizuje się w transporcie autokarowym. Na terenie kraju zajmuje się przewozem wycieczek, transportem pracowniczym, ale tez obsługa ruchu między miejscami jak np., transferami na lotniska. Poza tym firma oferuje obsługę imprez integracyjnych i innych wydarzeń tego typu, które wymagają zorganizowania transportu dla wielu pasażerów. Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje przewozy pasażerskie za granicą – przede wszystkim w Austrii, Czechach, Słowacji, na Litwie, Ukrainie i w Węgrzech. Wśród floty pojazdowej znajdziemy autokary na 20-ścia, 30-ści a nawet na 50 osób. Mocną stroną firmy Auto-tur są doświadczeni kierowcy, świetnie znający polskie drogi. Dzięki temu z łatwością potrafią oni zaplanować podróż, z uwzględnieniem postojów i wymaganego czasu dotarcia na miejsce. Za granica kierowcy autokarów potrafią wskazać też odpowiednie miejsca na noclegi. Ich wiedza zdecydowani ułatwia zaplanowani e każdej podróży. Kierowcy są regularnie szkoleni, przechodzą też badania psychologiczne, dlatego wynajmując autokar możemy być spokojni o swoje bezpieczeństwo. Warto zaufać właśnie tej firmie!

Opracowanie:
Huta Chodecka 1b
tel. 606 997 503
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz