Materiał Partnera

Nowoczesne autokary najlepszych firm transportowych

Nowoczesne autokary najlepszych firm transportowych

Przy prowadzeniu firmy transportowej, zajmującej się przewozami osób, ważne są oczywiście: logistyka pracy, wyszkolenie kierowców, współpraca z różnymi podmiotami, szeroki zakres usług, czy też branżowe doświadczenie. Najważniejsze jest jednak podstawowe narzędzie wykonywania zleceń – nowoczesne autokary, które nie tylko zapewnią komfort jazdy, ale także jej bezpieczeństwo oraz szybkość.

Nowoczesność autokarów a przewaga konkurencyjna na rynku

Dzisiaj na rynkach lokalnym, czy krajowym, sukces biznesowy, osiągają firmy przewozu osób, które posiadają nowoczesne autokary. Dlaczego to one, wyróżniają się wśród konkurencji? Przede wszystkim, dzięki innowacyjnym pojazdom, są w stanie zagwarantować realizację zlecenia transportu, w różnych jego wariantach. Z najlepszymi przewoźnikami, współpracują bowiem szkoły, ośrodki kulturalne, agencje pośrednictwa pracy, urzędy miejskie, biura podróży, parafie, a także liczne przedsiębiorstwa, oraz klienci indywidualni – wynajem autokaru na wesele, czy pogrzeb.

Jeśli chcesz zatem, aby organizowany przez Ciebie wyjazd szkolny, pielgrzymka, wycieczka krajowa, czy zagraniczna, a także integracja pracownicza, udały się i zapewniły wiele miłych wspomnieć, zadbaj o współpracę z renomowaną firmą transportową. Polecaną na rynku województwa mazowieckiego (Płońsk), a nawet całej Polski, jest przedsiębiorstwo E.M. CAR Ewy Klimkiewicz. Z pełną jego ofertą zapoznaj się na klarownej stronie internetowej!

Modele autokarów mają znaczenie

Obecnie przy ocenie renomy, wiarygodność i solidności danego przewoźnika, nie tylko zwraca się uwagę na opinie klientów, czy oceny w Internecie. Ważne jest także zapoznanie się z flotą autokarową. Dzisiaj najlepsze pojazdy do transportu grupowego produkują koncerny odpowiedzialne za marki Mercedes, czy Volvo. Oferują one autokary klasy exlusive, którymi są między innymi modele Benz Torismo (Mercedes) i 9700 (Volvo). Dlaczego są one jednak tak pożądane? Odpowiedź jest bardzo prosta! Zapewniają one komfortową i przyjemną jazdę, jej odpowiednią szybkość, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dowodem na te słowa, jest wyposażenie np. modelu autokaru Volvo 9700. Pojazd ten zapewnia szerokie fotele z podnóżkami i stolikami, które można rozsuwać na boki oraz odchylać do tyłu; cafe bar; kabinę sypialnianą dla kierowcy; klimatyzację i nawiewy; WC; systemy audio-wizualne (Video, CD, DVD, często Wi-Fii); czy nawet schowki na narty. Szczególną uwagę należy zwróć na bezpieczeństwo, jakie dają autokary klasy exclusive, spełniające restrykcyjne normy EURO 5! Mowa o wyposażeniu w systemy ABS, ASR, ESP, RETARDER, w centralny system blokady bardzo pojemnych bagażników, czy w pasy bezpieczeństwa. Na takie wyznaczniki zwracają uwagę obecnie wszystkie grupy klientów: od tych indywidulanych, przez biznesowych, po publicznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz