Kompleksowe roboty ziemne
Kompleksowe roboty ziemne, Zenon Stachowiak Usługi budowlane, Inowrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561030656
REGON: 090051473
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Zenon Stachowiak i prowadzę firmę budowlaną. Mieści się ona w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim. W branży działam od 1992 roku.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mojej firmy.

Oferta

Na rynku działam od ponad dwudziestu pięciu lat. Posiadam cenne doświadczenie dzięki któremu lista moich zadowolonych Klientów jest coraz dłuższa. Od początku działalności moja firma zajmuje się świadczeniem usług budowlanych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

W ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak:
  • załadunek materiałów,
  • rozładunek materiałów,niwelacja terenu,
  • wyburzenia,
  • utwardzanie terenu,
  • melioracje,
  • korytowanie dróg.
Posiadam koparki, które idealnie nadają się wykonywania rozmaitych prac ziemnych. Przede wszystkim przyjmuję zlecenia związane z wykopami. Moi pracownicy wykonują wykopy pod domy jedno i wielorodzinne, a także inne obiekty. Ponadto budują oczka wodne, stawy i szamba. Zajmujemy się również wykopami pod rozmaite instalacje, w tym wodno-kanalizacyjne. Ponadto zajmuję się przenoszeniem mas ziemnych i kruszyw.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, dzięki temu wszystkie usługi wykonujemy na wysokim poziomie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Wszystkie prace wykonujemy solidnie oraz terminowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty mojej firmy!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Zenon Stachowiak Usługi budowlane

Zenon Stachowiak Usługi budowlane, Inowrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Zenon Stachowiak Usługi budowlane