Renowacje starych obiektów ceglanych
Renowacje starych obiektów ceglanych, Ladrillo-Juntura PU Szymon Sznajderowski, Łankowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581594563
REGON: 340581048
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Ladrillo-Juntura znajduje się w Łankowicach, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem jest Szymon Sznajderowski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przeprowadzamy renowacje starych obiektów ceglanych. W firmie Ladrillo-Juntura możemy pochwalić się dużym, bo aż kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Przez ponad dekadę na rynku zrealizowaliśmy już wiele zleceń. Widzieliśmy dziesiątki obiektów nadgryzionych zębem czasu i zmieniliśmy je w atrakcyjne zabytkowe budynki.

Wykonujemy odnawianie elewacji, piwnic i kominów. Oferujemy spoinowanie ceglanych płytek, w tym również tych ręcznie robionych. W zakres usług wchodzi także tworzenie nowych elementów ceglanych stylizowanych na stare. Sposób odnowienia i efekt końcowy zależy w głównej mierze od preferencji klienta.

W firmie Ladrillo-Juntura oferujemy:
  • odnawianie szkół,
  • odnawianie pałacyków,
  • odnawianie zamków,
  • odnawianie budynków mieszkalnych,
  • odnawianie klasztorów,
  • odnawianie kościołów.
W czasie zimy przeprowadzamy prace wykończeniowe. Oferta obejmuje malowanie, gipsowanie i tynkowanie. Zajmujemy się również układaniem płytek i kafelków.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Łankowicach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ladrillo-Juntura PU Szymon Sznajderowski

Ladrillo-Juntura PU Szymon Sznajderowski, Łankowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Ladrillo-Juntura PU Szymon Sznajderowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi