Usługi prawnicze na najwyższym poziomie
Usługi prawnicze na najwyższym poziomie, Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372484861
REGON: 241560985
Dodatkowe kontakty:

503 076 372

33 811 39 10

Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest Filip Zaporowski, znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych i cywilnych, a także w prawie spółek. Działalność prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Gwarantujemy rzetelność i poufność.

Kontakt z naszą kancelarią odbywa się telefonicznie, e-mailowo, bądź za pomocą Skype.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować szybką i skuteczną pomoc prawną. Służymy profesjonalnymi poradami podczas wybierania najkorzystniejszych rozwiązań różnych problemów prawnych. Możemy Państwu zaproponować pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. W ramach prawa karnego oferujemy obronę w procesach karnych na wszystkich etapach postępowania karnego, natomiast w prawie cywilnym podejmiemy się prowadzenia spraw przed sądami wszystkich instancji, a także sporządzania statutów i umów.

Ponadto zajmujemy się prawem administracyjnym, które obejmuje reprezentację Klientów przed organami administracji. Prowadzimy sprawy osób, które przebywają za granicą. Oferujemy stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Obejmuje ona wszelkie sprawy, jakie wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi udzielanie porad prawnych przez Internet, które wysyłamy w formie opinii prawnych. Możemy też sporządzić i przesłać w formie elektronicznej każdego rodzaju pismo procesowe.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka

Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Zaporowski Filip i Ryczek Michał. Kancelaria Adwokacka