Dostawca urządzeń dźwigowych i urządzeń transportu bliskiego
Dostawca urządzeń dźwigowych i urządzeń transportu bliskiego, Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8580006376
REGON: 008209099
Dodatkowe kontakty:

801 359 456

O firmie

Siedziba firmy Elwiko znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo należy do Stanisława Dropika i działa na rynku od połowy lat 80. XX wieku. Zakład handlowo-usługowy oferuje klientom między innymi urządzenia dźwigowe i związane z nimi usługi.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Elwiko to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 150 osób oraz dysponująca specjalistycznym wyposażeniem. Od momentu kiedy w latach 80. XX wieku właściciel samodzielnie zajmował się konserwacją dźwigów wiele się zmieniło, ale firma nadal działa w branży dźwigowej. Wraz z upływem lat uzupełniły ją także zagadnienia związane z bliskim transportem, sterowaniem radiowym, magazynowaniem i wyposażeniem warsztatów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny składają się na wysoką jakość firmowej oferty.

Elwiko przede wszystkim sprzedaje żurawie wieżowe i żurawie samojezdne. Dysponuje także takimi urządzeniami transportu bliskiego jak:
  • suwnice podwieszane
  • suwnice pomostowe
  • wciągniki łańcuchowe ręczne
  • wciągniki łańcuchowe elektryczne
  • podesty
  • podnośniki hydrauliczne
Kompleksowa oferta obejmuje nie tylko naprawę i montaż, ale również szkolenie przyszłych użytkowników sprzętu.

W ofercie można również wyróżnić urządzenia dźwigowe, takie jak windy osobowe i towarowe, a także schody i chodniki ruchome.

Ważną częścią oferty jest także produkcja konstrukcji stalowych i części do maszyn. Firma poddaje obróbce różne stopy metali. Wykonuje spawanie, cięcie, wiercenie, polerowanie i toczenie. Usługi realizowanie są maszynowo lub ręcznie.

Uzupełnieniem oferty są regały magazynowe, w wersji stacjonarnej i mobilnej, a także technologie radiowe. W ofercie znajdują się nadajniki i odbiorniki, które pochodzą od firmy Tele-Radio AB. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie i może dotyczyć dźwigów i suwnic. Użycie sterowania radiowego znacząco poprawia bezpieczeństwo użytkowników, a Elwiko pomaga je wdrożyć w Państwa firmie.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa Elwiko, w tym dodatkowe zdjęcia znajdują się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Potain, JMG Cranes, Tele Radio i innych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik

Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usługowo-Handlowy Elwiko Stanisław Dropik