Serwis hydrauliki siłowej
Serwis hydrauliki siłowej, Prefa-Żuraw. Serwis hydrauliki siłowej, wind samochodowych, żurawi, Dołuje

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551556229
REGON: 810948870
KRS: 0000721784
Rok założenia:
1996

O firmie

Siedziba firmy Prefa-Żuraw znajduje się w Dołujach, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedaż, montażem i serwisem samochodowych urządzeń załadowczych. Ma na koncie ponad 40-letnie doświadczenie, z czego pierwszych 20 lat jako szczecińska firma Prefabud, a od 1996 roku pod aktualnym szyldem.

Oferta

Urządzenia przeznaczone do załadunku i wyładunku są powszechnie używane na podwoziach ciężarowych i dostawczych. Korzystają z nich firmy transportowe, budowlane, działające w branży recyklingowej, a także wojsko i spółki komunalne. Największe doświadczenie w dostarczaniu tego typu rozwiązań, ich montażu i serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym ma firma Prefa-Żuraw. Klienci przedsiębiorstwo mogą tutaj kupić i zlecić montaż takich rozwiązań jak:
  • żurawie hydrauliczne,
  • żurawie przemysłowe,
  • żurawie leśne,
  • windy samochodowe,
  • hakowe zespoły wymiennych nadwozi,
  • bramowe zespoły wymiennych nadwozi,
  • wózki podwieszane do podwozi,
  • hydrauliczne platformy załadunkowe.
Do wszystkich wymienionych urządzeń Prefa-Żuraw sprzedaje części zamienne i osprzęt. Oferuje m.in. pompy hydrauliczne, zawiesia pasowe i łańcuchowe oraz siłowniki hydrauliczne. W zakładzie części, które się do tego nadają, są poddawane regeneracji, a jeśli są zbyt mocno uszkodzone wymianie. Z prac montażowych i naprawczych mechanicy prowadzą dokumentację UDT oraz wykonują odbiory UDT. Szkolą też przyszłych użytkowników sprzętu. Dodatkowe usługi świadczone przez firmę to zakuwanie przewodów hydraulicznych, remontowanie skrzyń ładunkowych i przeglądy instalacji hydrauliki siłowej.

Więcej informacji o firmie Prefa-Żuraw i wykonywanych przez nią usługach znajduje się na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje urządzenia, osprzęt i części takich marek jak IAB, Jonsered, Loglift, Multilift, Moffett, Zepro, Sunfab, Kinshofer, Hyva i GUnnebo Industries.

Kontakt

Kontakt Prefa-Żuraw. Serwis hydrauliki siłowej, wind samochodowych, żurawi

Prefa-Żuraw. Serwis hydrauliki siłowej, wind samochodowych, żurawi, Dołuje

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Prefa-Żuraw. Serwis hydrauliki siłowej, wind samochodowych, żurawi


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
17.03.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca