Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne, Z-Geo Marek Zembroń, Stare Oborzyska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6981570087
REGON: 300647844

O firmie

Firma Z-Geo swoją siedzibę ma zlokalizowaną w Starych Oborzyskach, na terenie powiatu kościańskiego, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku. Właścicielem jest Marek Zembroń. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnego geodety, nasze usługi na pewno spełnia twoje oczekiwania.


Oferta

Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu geodezji. Dzięki wielkiemu wysiłkowi, jaki wkładamy w naszą pracę, zyskaliśmy szerokie grono stałych i zadowolonych Klientów. Oferta firmy Z-Geom to:
  • tworzenie map projektowych i prawnych
  • pomiary wysokościowe
  • rozgraniczenia nieruchomości i działek
  • ewidencja lokali, gruntów oraz budynków
  • tyczenie sieci uzbrojenia terenu, obiektów liniowych i powierzchniowych
  • pomiary inwentaryzacyjne
  • sporządzanie map do celów projektowych
Dodatkowo podejmujemy się wykonania pomiarów działek i pomiarów geodezyjnych. Uzupełnieniem świadczonych przez nas usług są prace z zakresu geodezji inżynieryjno-przemysłowej oraz urządzeniowo-rolnej. Specjalnie dla naszych Klientów robimy modele przestrzenne rzeźby terenu, opracowania kartograficzne, a także aktualizujemy mapy zasadnicze w celach projektowych. Ponadto podejmujemy się także wytyczania zarówno granic, jak i budynków.

Bardzo poważnie podchodzimy do zleconych nam usług, solidnie i uczciwie przygotowujemy się do powierzonej pracy. Z racji tego, że zależy nam na Klientach, zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych geodetów oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Gwarantujemy terminowe zlecenia, rzetelność i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Rodzaje pomiarów wykonywanych przez geodetę na placu budowy
Rodzaje pomiarów wykonywanych przez geodetę na placu budowy
Wykonywane przez geodetę pomiary sytuacyjno-wysokościowe pozwalają określić kształt terenu. Pomiary działek są konieczne w trakcie i po realizacji inwestycji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Z-Geo Marek Zembroń

Z-Geo Marek Zembroń, Stare Oborzyska

Opinie (2)

Opinie o firmie Z-Geo Marek Zembroń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
5.0
23.05.2019
Bardzo dokładni, solidni i słowni. Można na was polegać i być pewnym, że wszytko pójdzie w najlepszym porządku.
Emanuela
Emanuela
5.0
13.03.2019
Jesteście bardzo profesjonalną firmą geodezyjną. Pracowałam już też z innymi i nie byłam z nich tak zadowolona, jak z was.