Wypełniamy deklaracje podatkowe i rozliczamy dochody zagraniczne
Wypełniamy deklaracje podatkowe i rozliczamy dochody zagraniczne, Wiechowska Barbara Biuro rachunkowo podatkowe, Koszalin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6690200078
REGON: 330086629
Rok założenia:
1992

O firmie

Biuro rachunkowo-podatkowe prowadzone jest przez Barbarę Wiechowską. Siedziba zlokalizowana jest w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na rynku jesteśmy obecni nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych.

Oferta

Posiadamy 26-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się wykonywaniem usług z zakresu rachunkowości. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie księgowości, ksiąg przychodów i rozchodów, a także rozliczanie podatków. Dodatkowo zajmujemy się rozliczaniem transakcji unijnych, rozliczaniem dochodów zagranicznych i prowadzeniem ksiąg handlowych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która zna się na swoich obowiązkach. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, a w razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Ponadto zajmuję się rozliczaniem ryczałtów i rozliczaniem z ZUS-em, sprawami kadrowo-płacowymi, nadzorem księgowym i abolicją podatkową, która polega na sporządzaniu niezbędnych dokumentów. Czynnie reprezentujemy też klientów przed organami skarbowymi i ZUS-em. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy poufność danych osobowych. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszego biura rachunkowo-podatkowego w Koszalinie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Zakres działalności

Doradztwo podatkowe
Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Księgowość online
Reprezentacja klienta w sądach
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wiechowska Barbara Biuro rachunkowo podatkowe

Wiechowska Barbara Biuro rachunkowo podatkowe, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiechowska Barbara Biuro rachunkowo podatkowe