Podstawowa opieka zdrowotna
Podstawowa opieka zdrowotna , Vita Longa Sp. z o.o., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542572660
REGON: 240485684
KRS: 0000268392
Dodatkowe kontakty:

32 202 97 15

Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Centrum medyczne Vita Longa znajduje się w Katowicach. Powstało w 2007 roku w miejsce rejonowej przychodni nr 19, założonej na początku lat 70. XX wieku. Placówka świadczy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz opieki specjalistycznej.

Oferta

Vita Longa to miejsce w którym leczone są dzieci i dorośli. Centrum medyczne przyjmuje w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie. Opiekę medyczną sprawują lekarze pediatrzy i specjaliści medycyny rodzinnej, a także lekarze innych specjalności. Wśród przyjmujących specjalistów można wyróżnić takich lekarzy jak:
  • otolaryngolog
  • ortopeda
  • neurolog
  • kardiolog
  • onkolog
  • diabetolog
  • alergolog
Otolaryngolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów zlokalizowanych w obrębie głowy i szyi, czyli m.in. gardła, nosa, ucha, krtani. Z kolei neurolog rozpoznaje i wdraża leczenie takich problemów jak padaczka, choroba parkinsona, stwardnienie rozsiane, stany po udarach i choroby naczyniowe mózgu.

Placówka to również miejsce gdzie wykonywane są zabiegi tzw. chirurgi jednego dnia oraz szczepienia. Można je podzielić na obowiązkowe i zalecane. Ponadto w gabinecie zabiegowym mierzone jest ciśnienie tętnicze, wykonywane iniekcje oraz pobierana jest krew do badań. Wyniki morfologii to tylko jedna z możliwości diagnozowania pacjentów. Lekarze korzystają również z ultrasonografów. Dotyczy to zarówno specjalistów chorób wewnętrznych, jak i ginekologów i kardiologów. W gabinecie kardiologicznym wykonywane są też takie badania serca jak ekg i holter. Dzięki temu lekarz może wykryć chorobę wieńcową, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i inne schorzenia. Z kolei ginekolog m. in. dzięki USG prowadzi ciąże i leczy choroby ginekologiczne.

W centrum medycznym przyjmuje także stomatolog leczący dzieci i dorosłych. Zajmuje się plombowaniem zębów, zabiegami chirurgicznymi, a także wstawianiem uzupełnień protetycznych.

Więcej informacji dotyczących centrum medycznego Vita Longa znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast wizyty w placówce można zarejestrować telefonicznie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vita Longa Sp. z o.o.

Vita Longa Sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Vita Longa Sp. z o.o.