przyjazna Przychodnie - podstawowa opieka zdrowotna, Ubezpieczalnia sp. z o.o., Czechowice-Dziedzice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6521613808
REGON: 072726614
KRS: 0000033433
Rok założenia:
2001

O firmie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ubezpieczalnia znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Działalność prowadzimy nieustannie od 2001 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej przychodni Ubezpieczalnia jest kompleksowa opieka nad zdrowiem mieszkańców gminy. Specjalizujemy się w usługach z zakresu medycyny rodzinnej. Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i położnych środowiskowych, a także techników medycznych. Usługi świadczymy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy również poradnie specjalistyczne także na NFZ, poradnię preluksacyjną, chorób płuc i gruźlicy. Zapewniamy specjalistyczną opiekę ambulatoryjną na NFZ Możemy także zaproponować usługi doświadczonych lekarzy specjalistów - dermatologii, ginekologii, diabetologii, endokrynologii . Poradnie prywatne: diabetologia, endokrynologia, psychiatria, medycyna pracy

Uzupełnienie stanowi prowadzenie nowoczesnej pracowni w której przeprowadzamy pełną gamę badań USG oraz laboratorium analitycznego w którym Pacjenci mogą wykonać badania i analizy laboratoryjne.

Nasze przychodnie znajdują się przy ulicy Sienkiewicza 8, Bestwińskiej 15, a także Miliardowickiej 64 Ligota. Zachęcamy do rejestracji telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu pacjentów z terenu gminy Czechowic-Dziedzic, powiatu bielskiego, powiatu pszczyńskiego jak również wszystkich zainteresowanych ze Śląska i Małopolski.

Nasze pozostałe przychodnie znajdują się przy ulicy Sienkiewicza 8, Bestwińskiej 15, a także Miliardowickiej 64 Ligota. Zachęcamy do rejestracji telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu osoby z Czechowic-Dziedzic i okolic.

Rejestracja czynna:
pon. - pt. w godz. od 7.00 – 18.00
Rejestracja tel.: 8.00 – 17.00

Zapraszamy również do naszych Przychodni nr 2 i nr 3:

  • NZOZ „Ubezpieczalnia” Sp. z o. o.
    Przychodnia nr.2
    ul. Bestwińska 15
    43-502 Czechowice-Dziedzice
    32 215-38-25
    nzoz2@ubezpieczalnia.net.pl
    Rejestracja pacjentów czynna od 7.30

  • NZOZ „Ubezpieczalnia” Sp. z o. o.
    Przychodnia nr.3 Ligota
    ul. Miliardowicka 64
    43-518 Ligota
    32 215-72-68
    nzoz3@ubezpieczalnia.net.pl
    Rejestracja pacjentów osobiście
    lub telefonicznie od godziny 7.00

Artykuły

Specjalistyczna opieka dermatologiczna w Czechowicach-Dziedzicach
Specjalistyczna opieka dermatologiczna w Czechowicach-Dziedzicach
Oferujemy specjalistyczną opiekę dermatologiczną w Czechowicach-Dziedzicach. Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o zdrowie swojej skóry!
Dermatologia - zdrowie skóry, włosów i paznokci
Dermatologia - zdrowie skóry, włosów i paznokci
Dowiedz się, jak dermatologia wpływa na zdrowie skóry, włosów i paznokci. Skorzystaj z usług specjalistów i zadbaj o swoje zdrowie.
Ubezpieczalnia – podstawowa opieka zdrowotna na wysokim poziomie
Ubezpieczalnia – podstawowa opieka zdrowotna na wysokim poziomie
Ubezpieczalnia to miejsce, gdzie znajduje się wiele specjalistycznych gabinetów lekarskich, ale nie tylko. Sprawdź, jaki jest zakres usług tej przychodni.
Kluczowe badania ginekologiczne dla zdrowia kobiety - oferta NZOZ Ubezpieczalnia
Kluczowe badania ginekologiczne dla zdrowia kobiety - oferta NZOZ Ubezpieczalnia
Dowiedz się, jakie badania ginekologiczne są niezbędne dla zdrowia kobiety oraz jak często powinny być wykonywane. Poznaj ofertę NZOZ Ubezpieczalnia.
Bezpieczna i satysfakcjonująca wizyta w przychodni Ubezpieczalnia
Bezpieczna i satysfakcjonująca wizyta w przychodni Ubezpieczalnia
Znajdziesz informacje o tym, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w przychodni. Dowiesz się, co oferuje swoim pacjentom Ubezpieczalnia w Czechowicach-Dziedzicach.
NZOZ UBEZPIECZALNIA – przykład nowoczesnej przychodni rodzinnej!
NZOZ UBEZPIECZALNIA – przykład nowoczesnej przychodni rodzinnej!
NZOZ UBEZPIECZALNIA to przychodnia składająca się na wiele poradni specjalistycznych, na punkt pobrań, laboratorium i pracownię USG. Kliknij i sprawdź.
Kontakt z położną środowiskową - zaufaj wiedzy i doświadczeniu
Kontakt z położną środowiskową - zaufaj wiedzy i doświadczeniu
Kontakt z położną środowiskową to ważny element sprawowanie opieki położniczej i ginekologicznej nad kobietami, zwłaszcza przy ciąży i po narodzinach dziecka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczalnia sp. z o.o.

Ubezpieczalnia sp. z o.o., Czechowice-Dziedzice

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

3.1
141 opinii
Opinie w pkt.pl

4.8/5

20 opinii

Opinie w Google

2.8/5

121 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Piotr Nowicki
Piotr Nowicki
Opinia z Google
5.0
30.05.2026
Szymon St
Szymon St
Opinia z Google
5.0
29.05.2026
Szymon Adamiec
Szymon Adamiec
Opinia z Google
2.0
02.05.2026
Andrzej
Andrzej
Opinia z Google
4.0
23.04.2026
Przemysław Swiatłowski
Przemysław Swiatłowski
Opinia z Google
5.0
19.04.2026
Uważam że wszystko co potrzebuje zawsze w przychodni załatwię,miła obsługa w rejestracji
Daniel Jaroš
Daniel Jaroš
Opinia z Google
5.0
17.04.2026
Panie z rejestracji pomocne, polecam dr Kłaptocz
Joanna Kamińska
Joanna Kamińska
Opinia z Google
5.0
17.04.2026
Polecam przychodnie z całego serducha. Dr Tomaszewski rewelacyjne podejście do pacjenta. Każdy jest osobnym przypadkiem nie opcja kopiuj- wklej. Ostatnimi czasy bywam częstym "gościem". Panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte i pomocne
D B
D B
Opinia z Google
5.0
17.04.2026
Bardzo fachowa i szybka obsługa
Seweryn Polok
Seweryn Polok
Opinia z Google
5.0
17.04.2026
Świetna komunikacją z recepcja ,polecam lekarza Tomaszowskiego
Piotr Flis
Piotr Flis
Opinia z Google
5.0
16.04.2026
Z poradni korzystam od czasu do czasu. Ostatnio jestem bardzo mile zaskoczony bardzo miła obsługą na rejestracji. Konkretny i rzeczowy lekarz skupiony na pacjencie. Szczerze polecam.
Sergiusz Faruga
Sergiusz Faruga
Opinia z Google
5.0
04.04.2026
Sara
Sara
Opinia z Google
1.0
30.03.2026
Nie polecam nowego rentgena. Kiedyś zdjęcia bez problemu i lekarz przy kontroli był zadowolony, a byłam teraz i masakra. Zdjęcia do poprawy i lekarz nie potrafił odczytać czy są zmiany.
Piotr Sebera
Piotr Sebera
Opinia z Google
5.0
09.03.2026
Jestem zadowolony.
SaperxBomba
SaperxBomba
Opinia z Google
1.0
25.02.2026
Komuna jaka była taka jest . Kolejki nie obowiązują . Tragedia
Aldi Ba
Aldi Ba
Opinia z Google
5.0
17.02.2026
Michael
Michael
Opinia z Google
5.0
30.01.2026
B.
B.
Opinia z Google
1.0
26.09.2025
Brak kontaktu od 3 dni
scanfactory
scanfactory
Opinia z Google
1.0
17.06.2025
Najgorsza przychodnia Pani w recepcji jakby za karę tam siedziała opryskliwa na tak dużą przychodnię jeden lekarz ogólny dziecięcy, a reszta lekarzy nie wiadomo gdzie 😡
Michał Pacut
Michał Pacut
Opinia z Google
1.0
28.05.2025
iwona kosmala
iwona kosmala
Opinia z Google
5.0
07.05.2025
Daria
Daria
Opinia z Google
1.0
25.04.2025
Wizyta u Pani Doktor H.P-S to strata czasu i nerwów. Pani doktor wykazała się całkowitym brakiem profesjonalizmu oraz ignorowaniem podstawowych praw pacjenta. Odmówiła zajęcia się jakimkolwiek innym problemem skórnym poza jednym wskazanym w skierowaniu, mimo że obowiązkiem lekarza dermatologa przyjmującego na NFZ jest kompleksowa ocena stanu skóry pacjenta. Zamiast pomocy — nieuprzejmość, lekceważenie i niechęć do wykonywania swoich obowiązków. Takie podejście do pacjenta jest skandaliczne i nie powinno mieć miejsca w publicznej ochronie zdrowia. Zdecydowanie odradzam wizytę u tej osoby. Brak profesjonalizmu, empatii i podstawowej znajomości praw pacjenta.
Barbara
Barbara
Opinia z Google
5.0
11.03.2025
Panie w rejestracji wykazują się dużą empatią, są bardzo miłe.Ze specjalisty korzystałam tylko z wizyty u laryngologa i byłam mile zaskoczona że były krótkie terminy oczekiwania na wizytę.Mialam okazję również korzystać z wizyt u internisty z których byłam zadowolona.
Norbert Korczyk
Norbert Korczyk
Opinia z Google
1.0
10.03.2025
Telefon chyba odłożony leży na biurku przez godzinę nie da się dodzwonić do chirurga , porażka
Kotoe
Kotoe
Opinia z Google
1.0
05.03.2025
Nie polecam pani doktor pediatry J.K.Ż kobieta totalnie nie umie leczyć byłam u niej z przeziębieniem mówię jej, że gorączkę mam od niedzieli. Ona się mnie pyta, jaki mam kaszel mówię, że suchy, a pani doktor mi mówi, że nie ma czegoś takiego, jak kaszel suchy… Nawet nie zmierzyła mi temperatury ani nie osłuchała jedynie to do gardła zaglądła, stwierdzając, że mam zapalenie gardła nie przepisała mi żadnej recepty tylko wskazania (PS na następny dzień temperaturę miałam 39°)
Ola Olka
Ola Olka
Opinia z Google
5.0
03.03.2025
Serdecznie polecam i dziękuję
Andrzej Zdrowak
Andrzej Zdrowak
Opinia z Google
5.0
10.01.2025
Krystyna Zdrowak
Krystyna Zdrowak
Opinia z Google
5.0
10.01.2025
Tomasz Satława
Tomasz Satława
Opinia z Google
5.0
10.01.2025
Anna Kopiasz
Anna Kopiasz
Opinia z Google
1.0
27.12.2024
Nie polecam Pani dr. lekarz pediatra J. K-Ż zero empatii do dziecka, nie chce zlecić testów chociaż twierdzi że dziecko ma grypę i jest za małe żeby robić test (2.5r.ż).
Oliwia Złoto
Oliwia Złoto
Opinia z Google
1.0
11.12.2024
Stanisław Slijmbal
Stanisław Slijmbal
Opinia z Google
5.0
18.11.2024
Rejestracja - nie poznałem wszystkich Pań ale z tymi którymi miałem kontakt - to WIELKI SZACUNEK - pomogły i to nie pierwszy raz. Jestem bardzo wdzięczny - za zrozumienie mojej trudnej sytuacji z mamą. Życzę zdrowia i samych uśmiechów DZIĘKUJĘ
Zygmunt Janusz
Zygmunt Janusz
Opinia z Google
3.0
04.10.2024
Krzysztof Ch
Krzysztof Ch
Opinia z Google
5.0
07.08.2024
Korzystam z usług przychodni i jestem bardzo zadowolony
sebastian g
sebastian g
Opinia z Google
5.0
26.07.2024
Jestem bardzo zadowolony z usług przychodni. Panie w recepcji bardzo miłe, mimo dużego ruchu przy okienku wszystko idzie bardzo sprawnie. Dzięki dużej ilości lekarzy zawsze uda dostosować się termin wizyty, a wiadomo jak to wygląda z terminami w innych placówkach.
Sindbad Żeglarz
Sindbad Żeglarz
Opinia z Google
5.0
24.07.2024
Gabriela
Gabriela
Opinia z Google
5.0
23.07.2024
Korzystamy z usług przychodni od kilku lat , zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne, zawsze wszystko pomogą załatwić. Nie zdarza nam się często dzwonić, ale nigdy nie miałam sytuacji by ktoś nie odebrał.
Daria Król
Daria Król
Opinia z Google
5.0
20.07.2024
Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Pani Małgosia w rejestracji bardzo uprzejma i pomocna. Kompleksowa obsługa, wszystko przebiegło w przyjemnej atmosferze👌
Karolina Lukas
Karolina Lukas
Opinia z Google
5.0
15.07.2024
Chodzę tu do lekarza rodzinnego od lat i nie zamieniłabym tej przychodni na żadna inna Panie w rejestracji zawsze mile i pomocne na miejscu jest laboratorium wiec od reki mozna zrobic badania żeby się dodzwonić trzeba poświęcić parę minut ale zawsze mi się to udaje, naprawdę polecam
Luky
Luky
Opinia z Google
5.0
12.07.2024
Bardzo miłe i pomocne panie w recepcji do lekarza pierwszego kontaktu. Sporo specjalistów w jednym miejscu Fachowa pomoc. Czas oczekiwania do specjalistów podobny jak w innych miejscach. Jestem zadowolony z placówki.
AGATA P
AGATA P
Opinia z Google
5.0
11.07.2024
Korzystam z usług przychodni od wielu lat jestem bardzo zadowolona, Pani doktor objęła mnie opieka koordynowana i dzięki niej miałam przeprowadzone echo serca i konsultacje kardiologiczna w krótkim czasie. Super, że mogłam skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka
Renata Z
Renata Z
Opinia z Google
5.0
08.07.2024
PORADNIA GINEKOLOGICZNA Panie w rejestracji bardzo sympatyczne, mile, bez problemu wszystko wyjaśniają. Pani doktor ALICJA bardzo dobry lekarz. Kobieta z sercem, bardzo miła, kompetentna i odpowiada na każde pytanie. Badanie u niej jest bezbolesne, w lekkiej atmosferze. Nie dziwię się, że ustawiają się do Niej kolejki :) Pozdrawiam !
Rafal K
Rafal K
Opinia z Google
5.0
17.06.2024
Robi progres, duzo mlodej kadry
Filip Krawczyk
Filip Krawczyk
Opinia z Google
1.0
27.05.2024
Pseudo dermatolog
Sylwia Mrowiec
Sylwia Mrowiec
Opinia z Google
4.0
17.04.2024
To, bardzo przykre, ale niestety..Do rejestracji z poradni ogólnej,nie może się dodzwonić..Wiem,że panie siedzą, lecz ignorują telefony które dzwonią...Jest,to opinia wielu ludzi...
Mr Artici
Mr Artici
Opinia z Google
1.0
08.04.2024
Rejestracja to jakieś nieporozumienie. Kompletnie nie można się dodzwonić żeby umówić się na wizytę do lekarza.
Ten Luk
Ten Luk
Opinia z Google
1.0
21.03.2024
Jeździłem z mamą tam przez półtora roku do pani dermatolog i nie potrafiła wyleczyć i nic nie powiedziała jak długo smarować maściami .Aż przejdzie. Chyba całe życie bo nic nie dają a jak się pogorszyło to pseudo pani dermatolog zbyła szybką gadką jak przynieśliśmy badania że to bakteria. Dno i wodorosty. Teraz chodzimy gdzie indziej i już po miesiącu był efekt.Teraz już jest 3 miesiace i prawie wszystko już zniknęło. Nie polecam usług dermatologicznych w tej przychodni. Trzymać się z daleka. Pozdrawiam.
Darek Kozak
Darek Kozak
Opinia z Google
4.0
19.03.2024
PΛULΛ
PΛULΛ
Opinia z Google
1.0
08.01.2024
Dodzwonienie się na rejestrację graniczy z cudem
Agnieszka A.
Agnieszka A.
Opinia z Google
3.0
08.12.2023
Magdalena Chrymecka
Magdalena Chrymecka
Opinia z Google
5.0
09.11.2023
Polecam laboratorium. Pobieralam krew u dziecka i mają tam wiele zrozumienia i empatii.Jeszcze raz Bardzo dziękuję 🤗
Arkadiusz Żyła
Arkadiusz Żyła
Opinia z Google
5.0
16.10.2023
Doskonała przychodnia zwłaszcza chirurgi pan doktor Badowski
Ex Plus
Ex Plus
Opinia z Google
1.0
04.10.2023
Katarzyna
Katarzyna
Opinia z Google
5.0
23.08.2023
Ju Si
Ju Si
Opinia z Google
1.0
21.08.2023
Od 50 lat nie remontowane. Bałagan, sypiące się wnętrze. Koszmar chorego. Trzeba mieć wiele zdrowia by tu przyjść i wytrzymać. Jestem w stanie zrozumieć brak pieniędzy, ale nie brak czystości i podstawowych prac zabezpieczających. Okna dramat, ściany.... Płytki z lat 70. Pytam - gdzie jest Sanepid? Wstyd dla Czechowic i Śląska. Wstyd dla zarządu. Nie polecam absolutnie, omijajcie!
ADAM PISKORSKI
ADAM PISKORSKI
Opinia z Google
4.0
17.08.2023
Miejsce jest ok
Daniel Durys
Daniel Durys
Opinia z Google
1.0
17.08.2023
Rejestracja to jakieś nieporozumienie. Dlaczego umawiają wielu pacjentów na tą samą godzinę a potem jest kolejka niepotrzebna. Polecam jakiś internetowy system i bilety. Do windy lepiej nie wchodzić bo można utknąć :) schody są bezpieczniejsze. Próbowałem też dodzwonić się na rejestracje ale nie udało się połączyć. Musiałem osobiście się pofatygować, żeby zostać poinformowanym, że na dzisiaj już nie ma wolnych miejsc i dopiero przyjść na następny dzień. Obsługa klienta na najgorszym poziomie. To już lepiej sobie radzą kasy samoobsługowe w biedronce.
Henryk Janik
Henryk Janik
Opinia z Google
5.0
21.06.2023
Bardzo miła pani doktor i personel
Wiedźmin Gerald
Wiedźmin Gerald
Opinia z Google
4.0
26.05.2023
Jezdzimy tu z żoną i córką od 13 lat aż z Nowej Wsi k Kęt a to 25 km to o czymś świadczy, bo u nas w Kętach to opieka zdrowotna to jakiś żart...
Betrug_99
Betrug_99
Opinia z Google
1.0
15.04.2023
Nie polecam !
Dawid Malczewski
Dawid Malczewski
Opinia z Google
4.0
27.03.2023
Trochę dużo latania po schodach od pokoju do pokoju. Ale za to panie pracujące tam bardzo miłe i pomocne. Trochę trzeba poczekać około 40-50 minut na badanie krwi ale to chyba dobry wynik jak na polskie realia. Budynek troche stary i wymaga remontu. Ogólnie wizyta na plus.
The suspect
The suspect
Opinia z Google
2.0
03.02.2023
Myślę, że Panie na rejestracji na początku zamiany po prostu podnoszą słuchawkę i odkładają ją na bok, bo niestety nie chcę mi się wierzyć, że od godziny 9 do godziny 12 linia była non-stop zajęta, a próbowałam ponowić połączenie raz na 5-15 minut. To tłumaczy krótkie terminy do specjalistów - po prostu nie da się tu zarejestrować.
Barbara S.
Barbara S.
Opinia z Google
1.0
30.01.2023
Medycyna pracy to jakaś porażka. Badanie krwi + 1 lekarz i stracone 7h na staniu i proszeniu się żeby łaskawie obsłużyli.
Karolina Dombrovska
Karolina Dombrovska
Opinia z Google
1.0
13.12.2022
Ewa G.
Ewa G.
Opinia z Google
3.0
06.10.2022
Laboratorium- od 30 lat mało co się tam zmieniło.. Na krzywą cukrową polecam Ada-med na ul.słowackiego serdeczna przyjemna, troskliwą Pani, ogromny komfort czekania na kolejne pobrania krwi- w osobnym przyjemnym pomieszczeniu do własnego użytku. Tylko tam polecam🙂
Justyna Pudełko
Justyna Pudełko
Opinia z Google
5.0
13.09.2022
Profesjonalizm na najwyższym poziomie!
Paula D
Paula D
Opinia z Google
2.0
12.07.2022
Panie w laboratorium miłe, szybkie i konkretne. Co innego pani ginekolog, oschła i lepiej o nic nie pytać, bo odpowie wrogą miną. Byłam umówiona na 16:45 przyszłam o 16:40 gdzie przede mną do kolejki załapały się panie, które miały być na 17:10/17:15, dlaczego? Bo sobie przyszły wcześniej i dostały numerek, gadanie, że to ja powinnam teraz wejść, nic nie dało.
Admin Koch
Admin Koch
Opinia z Google
1.0
06.06.2022
Wredne kobiety na recepcji .Telefon jak odbiorą o ile to z łaska że są w pracy .Najgorsza przychodnia .w Czechowicach .
Zuzanna
Zuzanna
Opinia z pkt.pl
4.0
15.05.2022
Pracują tam doświadczeni lekarze. Na pewno będziecie zadowoleni z ich opieki medycznej. Polecam.
Izabela
Izabela
Opinia z pkt.pl
5.0
17.03.2022
Doświadczeni lekarze, którzy z zaangażowaniem podchodzą do leczenia Pacjentów.
Ksawery Kania
Ksawery Kania
Opinia z Google
2.0
23.02.2022
Można uzyskać tylko poradę na to na co ma się skierowanie. Odradzam korzystanie z tej placówki.
Robert Chojnacki
Robert Chojnacki
Opinia z Google
3.0
03.02.2022
Adrianna
Adrianna
Opinia z pkt.pl
5.0
26.01.2022
Opieka medyczna na najwyższym poziomie. Zawsze można liczyć na pomoc. A wszelkie pobrania krwi czy badania bezbolesne.
Wariatos_Locos Spokos
Wariatos_Locos Spokos
Opinia z Google
5.0
04.01.2022
Fachowa pomoc lekarska
M
M
Opinia z Google
5.0
04.12.2021
Jola
Jola
Opinia z pkt.pl
4.0
29.11.2021
Regularnie odwiedzam tę przychodnię na badania, lubię wiedzieć, że wszystko z moim organizmem jest dobrze. Polecam.
Shark
Shark
Opinia z Google
1.0
22.11.2021
Sabina
Sabina
Opinia z pkt.pl
4.0
11.09.2021
Bardzo dobrzy specjaliści z dużymi kompetencjami, personel uprzejmy zawsze pomoże w nagłych sytuacjach.
Darek
Darek
Opinia z pkt.pl
5.0
30.07.2021
Kompleksowe usługi z zakresu medycyny pracy, polecam!
Krisu 1337
Krisu 1337
Opinia z Google
1.0
16.06.2021
Jerzy Brava
Jerzy Brava
Opinia z Google
4.0
11.06.2021
arek wiśniewski
arek wiśniewski
Opinia z Google
1.0
01.06.2021
Monika Niesytko
Monika Niesytko
Opinia z Google
1.0
01.06.2021
Beata Krętosz
Beata Krętosz
Opinia z Google
5.0
29.05.2021
Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Bardzo życzliwe podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie. Serdecznie polecam i życzę dla całego personelu medycznego wszystkiego dobrego.
Gloria
Gloria
Opinia z pkt.pl
5.0
26.05.2021
Bardzo dobrzy lekarze, szybka obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam!
dominik gracjas
dominik gracjas
Opinia z Google
5.0
12.05.2021
Jest Ok
Ada Adusia
Ada Adusia
Opinia z Google
1.0
26.04.2021
Bartek Paszek
Bartek Paszek
Opinia z Google
1.0
23.04.2021
Nie dodzwonisz się, telefon albo zajęty, albo odrzucany po chwili
JA “noname” 17
JA “noname” 17
Opinia z Google
2.0
25.03.2021
Nie odbierają telefonów, odkładają słuchawki (dodam że przy braku pacjentów) stanęłam obok, zadzwoniłam i cisza także osobiście sprawdziłam jak to się dzieje że nie można się dodzwonić, powinien się ktoś tym zająć
Magdalena Grygierzec
Magdalena Grygierzec
Opinia z Google
1.0
24.03.2021
3 dni próbuje się dodzwonić, oczywiście bezskutecznie 🙃
Honorata
Honorata
Opinia z pkt.pl
5.0
18.03.2021
Regularnie korzystam z oferty poradni endokrynologicznej, lekarz jest doświadczony, zawsze zleca mi odpowiednie badania i dopasowuje leki. Polecam.
Monika Monika
Monika Monika
Opinia z Google
1.0
16.03.2021
Nie polecam, szczególnie ginekologię. Dramat! Dostałam wizytę na kontretną godzinę po przyjściu się okazuje że jestem poza kolejka i muszę czekać 2h ponieważ jestem na samym końcu listy.
Kamil R
Kamil R
Opinia z Google
1.0
25.02.2021
Niby covid, ale do medycyny pracy umawiają milion ludzi na tę samą godzinę, no cyrk na kółkach, patologia, wstyd i bezmózgowie. Pół dnia stój jak baran żeby dostać kartkę po wejściu na minutę.
Paulina
Paulina
Opinia z pkt.pl
5.0
29.01.2021
Długo szukałam odpowiedniego endokrynologa i w końcu tutaj znalazłam.
Mateusz Jurczyga
Mateusz Jurczyga
Opinia z Google
3.0
14.01.2021
Zuzia
Zuzia
Opinia z pkt.pl
5.0
25.11.2020
Świetna sprawa taka przychodnia. Najważniejsze sprawy załatwię w jednym miejscu.
Hatman
Hatman
Opinia z Google
1.0
29.09.2020
Niektóre Panie pracują tam za karę. Tragedia jakaś. Nie polecam
Igor
Igor
Opinia z pkt.pl
4.0
13.09.2020
Lekarze mają fajne podejście do dzieci. Mój syn nie boi się chodzić na wizyty.
Mateusz Zuber
Mateusz Zuber
Opinia z Google
1.0
02.09.2020
Jakby się dało dać mniej gwiazdek to bym dal, to jest po prostu jakaś porażka
Czeslaw Pa
Czeslaw Pa
Opinia z Google
1.0
30.08.2020
Mieczyslaw Mrozowski
Mieczyslaw Mrozowski
Opinia z Google
5.0
23.07.2020
Kasia F
Kasia F
Opinia z Google
5.0
04.07.2020
Agatka
Agatka
Opinia z pkt.pl
5.0
03.07.2020
Przemiła pani położna. Przyszła do mnie do domu, udzieliła mi kilku wskazówek i pocieszyła. Dziękuję.
Karolina Stania
Karolina Stania
Opinia z Google
1.0
18.06.2020
nadia kopec
nadia kopec
Opinia z Google
1.0
16.06.2020
Monika Krywult
Monika Krywult
Opinia z Google
1.0
13.05.2020
Sytuacja z dziś u pulmonolog, wizyta umówiona na 16:20, przychodzę o 16:05 i okazuje się, że są numerki, wszedł dopiero 5, a ja mam mieć 13! Zrezygnowałam, brak szacunku dla ludzi. Co to ma być? Spirometria przekładana 3 lub 4 razy, bo Pani nie da rady kolejny raz, mało tego-trzeba jechać do południa zrobić spirometrię i po południu drugi raz do lekarza! A ja mam sobie tankować i jeździć tam i z powrotem.
Kalina
Kalina
Opinia z pkt.pl
5.0
07.05.2020
Myślałam, że taka opiek lekarska to tylko w filmach. A tu proszę, mam tuż koło domu.
Artek
Artek
Opinia z pkt.pl
5.0
27.03.2020
Przyjmuje tam świetny pulmonolog. Czuję się po wizytach u niego o wiele lepiej.
Bronisław Kroczek
Bronisław Kroczek
Opinia z Google
2.0
29.02.2020
Dlaczego Pani Pediatra w jednym czasie przyjmuje dorosłych i dzieci?Matki z chorymi dziećmi muszą czekać godzinami na wizytę bo starsze osoby( i nie tylko) co chyba nie mają co robić siedzą godzinami i zajmują sobie kolejkę.A może by tak wreszcie przy rejestracji przydzielać numerek,w wielu placówkach zdrowia rozwiązało to sprawę.
Aleksandra Wróbel (Kodaly)
Aleksandra Wróbel (Kodaly)
Opinia z Google
1.0
19.02.2020
Poradnia K i pewna pracująca tam Pani położna...Taka szczupła w okularach. Pracownik -kpina. Ile razy bym tam nie była ta kobieta wiecznie klepie na dziobie przez telefon...podczas pracy plecie na tematy prywatne. Niby nic, ale stojąca pacjentka do rejestracji czy innej potrzeby musi cierpliwie czekać, aż Pani skończy plotki. Dziś umówiona na cytologie, przyszłam na umówiony czas ( po 17) poradnia dziś czynna do 19 Pani mi oświadcza, że mam sobie przyjść w inny dzień, bo ona teraz wychodzi z Panią doktor.
Maryna Kornet
Maryna Kornet
Opinia z Google
5.0
12.02.2020
Kamila
Kamila
Opinia z pkt.pl
5.0
29.01.2020
Od lat chodzę do was ja, moja mama, mąż i dzieci. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
Ewelina Kłoda
Ewelina Kłoda
Opinia z Google
2.0
15.01.2020
Personel, z którym miałam styczność miły i pomocny, ale brudne toalety i brak mydła w przychodni to czysta kpina! :(((
Dawid Kubas
Dawid Kubas
Opinia z Google
1.0
16.12.2019
Małgorzata
Małgorzata
Opinia z pkt.pl
5.0
07.11.2019
Fajnie, że w jednym miejscu koło mojego domu, jest tylu specjalistów.
Rafał Pawlus
Rafał Pawlus
Opinia z Google
3.0
04.10.2019
Ala
Ala
Opinia z pkt.pl
5.0
22.09.2019
Robią dokładne USG. Spokojnie można się u nich badać.
piotr piotr
piotr piotr
Opinia z Google
1.0
22.07.2019
Szkoda że nie można dać pół gwiazdki albo w ogóle. Odradzam wszystkim
Natalia Korcz
Natalia Korcz
Opinia z Google
1.0
13.07.2019
Panie w laboratorium pobierające krew są niekompetentne. Jak można dziecku wbijać igłe 3razy i nią w ręce kręcić !!! Dopiero ratownik medyczny, który na to wszystko wszedl do sali pobrał dziecku krew szybko i bezproblemowo DA SIE? DA!!! Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednim stanowisku STANOWCZO ODRADZAM WIZYTE W TYM LABORATORIUM SZCZEGÓLNIE Z DZIEĆMI !!!!!!!
Matylda
Matylda
Opinia z pkt.pl
5.0
01.07.2019
Dermatolog wyleczył mi trądzik w ciągu paru miesięcy. Inni męczyli się z tym lata.
Claudia Lubińska
Claudia Lubińska
Opinia z Google
1.0
26.06.2019
Niestety, w tym miejscu nie da się załatwić nic, dlatego zmieniam przychodnię. Komuś choremu bardzo nie polecam tam iść.
Iwona Antonik
Iwona Antonik
Opinia z Google
1.0
18.06.2019
Nie polecam. Pół roku leczenia w poradni K przez niby pana doktora, poszłam w końcu prywatnie do innego lekarza i okazało się że nic mi nie jest.Kasa na leki ,na paliwo bo ciągle trzeba było jeździć .Czy jest na takich konowałów jakaś rada!
Piotr Pluta
Piotr Pluta
Opinia z Google
4.0
13.06.2019
Janek
Janek
Opinia z pkt.pl
5.0
23.05.2019
Robią szereg dokładnych badań i dopiero potem wdrażają leczenie. Tak powinna wyglądać przykładna służba zdrowia.
Paweł Walter
Paweł Walter
Opinia z Google
3.0
06.05.2019
Przemysław
Przemysław
Opinia z Google
1.0
23.04.2019
2 tytodnie ksero zepsute i nie można dostać dokumentacji bo człowiek się przepisal do innego lekarza.
BULBASAUR 01
BULBASAUR 01
Opinia z Google
1.0
16.04.2019
Lekarka Orszulik jest najbardziej nie kompetentno lekarz ..jakim cudem mam się zjawić w przychodni jak jestem na L4.. żeby przedłużyć chorobowe ?!!? A wystarczy że kliknie dwa razy w pc . Mało tego traktuje pacjentów jak gnój i pretensje życiowe że wogole się do niej przyslo. Pacjent powinien ufać lekarzowi , ale takiemu się nie da !! Po co w przychodni trzymać tako lekarke??!! ZWOLNIĆ
Aleksandra S.
Aleksandra S.
Opinia z Google
1.0
03.04.2019
Laboratorium diagnostyczne gubi wyniki badań, albo miesza je ze sobą i wydaje niewłaściwy, wynik niewłaściwej osobie. Zarówno w przypadku badań na fundusz jak i robionych prywatnie. KPINA!
Patrycja Thaker
Patrycja Thaker
Opinia z Google
1.0
03.04.2019
Twisted Queen
Twisted Queen
Opinia z Google
1.0
11.03.2019
Chcesz być wyleczony? Idź gdzieś indziej. Lek. laryngolog bez kompetencji, oraz empatii. Lekarze rodzinni bez wiedzy, bez chęci do wysłuchania pacjenta. Kolejki, niemiła atmosfera... Nie polecam.
Izka
Izka
Opinia z pkt.pl
5.0
10.03.2019
Wspaniali i rzeczowi lekarze. Jak bardzo się cieszę, że należę to tej przychodni. Nie mogę się was nachwalić.
Marcin Siemiński
Marcin Siemiński
Opinia z Google
1.0
23.11.2018
Justyna Klimek
Justyna Klimek
Opinia z Google
5.0
20.11.2018
Anna K
Anna K
Opinia z Google
1.0
31.10.2018
polecam omijac szerokim łukiem ginekologię..taka niziutka Pani w okularach strasznie nieprzyjemna,nie zainteresowana pacjentem,myślami gdzie indziej..dzisiaj zadając jej pytanie usłyszałam ,że są one śmieszne.Po raz ostatni u niej byłam.
Ewa Szotek
Ewa Szotek
Opinia z Google
5.0
25.10.2018
Długie kolejki do specjalistów kompensuje empatyczna postawa personelu. Bardzo dobra organizacja przy rejestracji pacjentów. Kolorowe numerki ułatwiają oczekiwanie decydując o priorytecie przyjęcia do specjalisty. Wszystko zgodnie z RODO. 👏👏👏😀
Alan Knapik
Alan Knapik
Opinia z Google
1.0
09.07.2018
To są jakieś jaja że likwidują tam wiekszość oddziałów poradni wiem bo byłem osobiście niewierzysz idz sobie zobaczyć
Michał Z.
Michał Z.
Opinia z Google
1.0
05.03.2018
Michał UK-SERVICE
Michał UK-SERVICE
Opinia z Google
1.0
26.02.2018
Najgorsza przychodnia w jakiej byłem. Wszechobecny syf a budynek nie widział remontu chyba od 30 lat. Do tego wszyscy mają do Ciebie problem, że w ogóle przyszedłeś i są chamscy.
Natya “Natalia”
Natya “Natalia”
Opinia z Google
1.0
27.01.2018
Brak słów.... Panie z rejestracji pracują jakby nie chciały. Do pacjenta podchodzą z nienawiścią i wiecznym problemami... A nie daj boże zapytasz o coś... To niegrzecznie odpowiedzą. Weźcie się za lepszą obsługę bo to jakiś prl...
Yevheniy Praca
Yevheniy Praca
Opinia z Google
1.0
06.11.2017
Na recepcji pani odnosza sie po chamsku. Lekarze przyjmuja tylko taka ilosc ludzi ile chca i nie angazuja sie w sprawy pacjentow. Nie mowie to o wszystkich lekarzach ale o wiekszosci bo spotkalo to mnie nie raz. Tak naprawde nikt nie intersuje sie zdrowiem pacjentow - tylko idz na badania i juz. A kiedy dostarczasz wyniki badan - nie intersuje ich ze przyszedles bo cos bolalo tylko powiedza ci - wszystko masz w miare dobrze. I na koniec - nie rejestrujemy wiecej ukraincow bo tak! Co to za stosunek? przeciez pracuje legalnie w kraju i place podatki! Masakra! Nie polecam!
Paweł Olek
Paweł Olek
Opinia z Google
5.0
29.06.2017
ira polska
ira polska
Opinia z Google
1.0
07.09.2016
Witam ! Nie wiem dlaczego nikt nie odbiera tel.w rejestracji, przecież osbom chorym naprawdę ciężko jest dojść 2-krotnie do ubezpieczalni.Dzisiaj dzwonię już od godziny w odstępach kilkuminutowych ale niestety nic z tego. Moja znajoma chodziła do Falmedu z powodu tego, że nie mogła się dodzwonić przeniosła się do Ubezpieczalni i niestety trafiła na takie samo bagno. Bardzo proszę dyrekcję aby coś z tym zrobiono .Dziękuję za pozytywne /mam nadzieję/ rozwiązanie problemu.
Zobacz więcej (121)