Profesjonalny serwis samochodowy
Profesjonalny serwis samochodowy, Vicars, Zaczernie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5170073940
REGON: 180662537

O firmie

Przedsiębiorstwo Vicars znajduje się w Zaczernie, w powiecie rzeszowskim, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. Na rynku jesteśmy obecni od 2011 roku. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Dudek.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W branży motoryzacyjnej działamy od 7 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Głównym profilem naszej działalności jest mechanika pojazdowa. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz właścicieli firm, które działają w branży transportowej.

Zakres naszych obowiązków obejmuje konserwację profili, piaskowanie, zakładanie instalacji LPG, a także świadczenie usług blacharsko-lakierniczych. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i narzędzi, które pozwalają nam odnaleźć najmniejszą usterkę i ją usunąć. Dodatkowo wykonujemy diagnostykę komputerową pojazdu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Mechanika pojazdowa to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Ponadto zajmujemy się wymianą szyb, wulkanizacją, lakierowaniem pojazdów, a także konserwacją podwozia. Proponujemy też czyszczenie układów dolotowych. W przypadku kolizji drogowej zapewniamy usługi autolawetą.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Vicars w Zaczernie.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Kontakt

Kontakt Vicars

Vicars, Zaczernie

Opinie (0)

Opinie o firmie Vicars