Profesjonalne usługi geodezyjne
Profesjonalne usługi geodezyjne, Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Yard Piotr Jaworski, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861387931
REGON: 191167499
Rok założenia:
2000

O firmie

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Yard to firma zlokalizowana w Gdyni. Świadczymy usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Piotr Jaworski.

Oferta

Jako doświadczona firma geodezyjna może zapewnić Państwu kompleksowe usługi związane z naszą dziedziną i to pod każdym względem. Jesteśmy obecni na rynku już od prawie dwudziestu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

Proponujemy Państwu:
  • pomiary geodezyjne,
  • mapy geodezyjne,
  • wznowienie granic,
  • podziały nieruchomości,
  • tyczenie budynków.
Oprócz tego może zaoferować tyczenie obiektów inżynierskich czy sieci uzbrojenia terenu. Zajmujemy się również inwentaryzacją powykonawczą budynków oraz sieci uzbrojenia terenu. Projektujemy i sporządzamy mapy do celów prawnych, mapy numeryczne czy mapy pomiarowe. Możemy wykonać podział działek oraz pomiary powykonawcze. Uzupełnieniem naszej oferty są rozgraniczenia nieruchomości.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani geodeci, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w pracy oraz obszerną wiedzę techniczną są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych zadań.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Kiedy potrzebny jest geodeta?
Kiedy potrzebny jest geodeta?
Czasami musimy skorzystać z usług firmy geodezyjnej i dokonując jej wyboru warto przeanalizować jakie usługi ma w swym zakresie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Yard Piotr Jaworski

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Yard Piotr Jaworski, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Yard Piotr Jaworski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
29.05.2019
Yard to naprawdę pełen profesjonalizm. Zatrudniłem ich ponieważ poprzedni geodeta się po prostu wysypał, ale to było niewiarygodne szczęście! Ci od Pana Piotra to dopiero profesjonaliści! Dopiero przy nich zrozumiałem co to znaczy dobry geodeta.