Naprawa pokryć dachowych
Naprawa pokryć dachowych, Urban Adam Urbańczyk, Radzionków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6451398947
REGON: 241303640

O firmie

Siedziba firmy Urban zlokalizowana jest w Radzionkowie, na terenie województwa śląskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2009 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Adam Urbańczyk.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Urban są usługi dekarskie. Możemy Państwu zaproponować dachy oraz tarasy w systemie odwróconym. Podejmiemy się wykonania dachów płaskich. W naszej ofercie można również znaleźć dachy zielone i balastrowe. Dach zielony daje możliwość posiadania własnego ogrodu bądź tarasu widokowego nawet, gdy mieszka się w bloku. Zapewniamy, że używane przez nas produkty są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należą usługi transportowe. Zajmujemy się przewozem przestrzennym materiałów. Dysponujemy samochodem o ładowności 6 ton o objętości 115 m3. Zapewniamy rzetelność i bezpieczeństwo przewożonego towaru. Oferujemy także przewóz materiałów lekkich. Proponujemy także transport styropianu i wełny mineralnej.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm, a przede wszystkim terminowość.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółową ofertę firmy Urban. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Czym charakteryzuje się dach odwrócony?
Czym charakteryzuje się dach odwrócony?
Pokrycie dachowe stanowi jeden z najważniejszych punktów domu, dlatego należy zadbać o jego właściwy wygląd – zapewniają go nieszablonowe dachy odwrócone.

Wideo

Kontakt

Kontakt Urban Adam Urbańczyk

Urban Adam Urbańczyk, Radzionków

Opinie (6)

Opinie o firmie Urban Adam Urbańczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Juliusz
Juliusz
5.0
05.05.2019
Profesjonalny montaż konstrukcji dachowych, sprawnie i rzetelnie. Polecam!
Olaf
Olaf
5.0
21.03.2019
Usługi dekarskie na wysokim poziomie, super, polecam!
Maciek
Maciek
5.0
12.01.2019
Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Urban wśród innych. Polecam serdecznie.
Herbert
Herbert
5.0
01.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam!
Oliwer
Oliwer
5.0
24.09.2018
Współpraca z firmą Urban to czysta przyjemność. Wykonali konstrukcje dachowe. Wszystko przebiegło rzetelnie i sprawnie. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam!
Fabian
Fabian
5.0
21.07.2018
Bardzo profesjonalna firma. Jestem zadowolony ze współpracy. Podjęli się wykonania dachu zielonego w moim mieszkaniu w bloku. Dzięki firmie Urban mam teraz swój własny, mały ogród. Polecam serdecznie!