Oferujemy korzystne ubezpieczenia OC i AC
Oferujemy korzystne ubezpieczenia OC i AC, Ubezpieczenia I Podróże

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6371114451
REGON: 120715884
Rok założenia:
2008
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Ubezpieczenia Annber to firma prowadzona przez Annę Berkowicz. Siedziba biura znajduje się w Wolbromiu, w województwie małopolskim. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń, które dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Współpracujemy ze znanymi, sprawdzonymi firmami ubezpieczeniowymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Proponujemy:
  • ubezpieczenia mieszkań i domów,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenie dla rolników,
  • ubezpieczenia floty.
Wśród naszych ubezpieczeń komunikacyjnych znajdą Państwo korzystne OC, AC, Assistance oraz NNW. Oferujemy korzystne ubezpieczenia podróżne, dzięki którym będą Państwo chronieni podczas zagranicznych wakacji w przypadku konieczności leczenia za granicą czy transportu do Polski, a także w razie rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe. Proponujemy ubezpieczenia domu i mieszkania od zalania, pożaru, kradzieży czy innych wypadków losowych. Znajdą Państwo u nas też ubezpieczenia dla rolników na produkty rolne, sprzęt, materiały, zwierzęta oraz ruchomości i nieruchomości na terenie gospodarstwa.

Znajdą Państwo u nas ubezpieczenia dla firm w zakresie pracowników, majątku firmy, jej sytuacji finansowej i środków niematerialnych, w skład których wchodzą na przykład patenty, bazy danych czy nawet reputacja.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z usług biura Annber w Wolbromiu.

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia I Podróże "ANNBER" Anna Berkowicz

Ubezpieczenia I Podróże "ANNBER" Anna Berkowicz, Gorenice

Opinie (7)

Opinie o firmie Ubezpieczenia I Podróże "ANNBER" Anna Berkowicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
23.09.2019
Co roku rezerwujemy wakacje u nich. Szeroki wybór ofert, wiele kierunków, dobre ceny.
Olga
Olga
5.0
16.07.2019
Polecam, byliśmy w Grecji, bardzo ładny hotel blisko plaży, wszystko zadbane. A do tego super cena.
Alek
Alek
5.0
05.05.2019
Przemiła obsługa, bardzo dobrze nam doradzili, dzięki nim wyjechaliśmy na super wakacje.
Ilona
Ilona
5.0
06.03.2019
Polecam to biuro podróży, byliśmy na wakacjach all inclusive, cudowny wyjazd!
Karol
Karol
5.0
23.01.2019
Mają oferty najlepszych biur podróży w dobrych cenach. Lubię być pewny tego, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik - i tutaj właśnie tak było.
Ola
Ola
5.0
27.11.2018
Korzystaliśmy z ich usług kiedy wybieraliśmy kierunek na podróż poślubną. Pomogli nam wybrać super wycieczkę, byliśmy w stu procentach zadowoleni, to były wakacje naszego życia! Jeszcze raz dziękujemy!
Jarek
Jarek
5.0
29.09.2018
Polecam, najlepsze biuro! Wyszukali nam fantastyczną ofertę last minute, cena była naprawdę niska, warunki odpowiednie, wybawiliśmy się jak nigdy. Na pewno jeszcze skorzystamy.