Profesjonalne biuro podróży
Profesjonalne biuro podróży, Biuro Podróży Galeon Barbara Podpirka, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:30 - 17:00
Wt.
10:30 - 17:00
Śr.
10:30 - 17:00
Cz.
10:30 - 17:00
Pt.
10:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6782573137
REGON: 356884664
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Biuro podróży Galeon z Krakowa od ponad 25 lat zajmuje się organizowaniem wycieczek, wyjazdów krajowych i międzynarodowych dla osób prywatnych, grup zorganizowanych, szkół, parafii oraz instytucji. Prowadzi także wynajem busów i autokarów. Właścicielką biura jest Barbara Podpirka.

Oferta

Biuro w kompleksowy sposób organizuje wyjazdy i wycieczki. Podejmuje się organizacji pielgrzymek do sanktuariów i miejsc kultu na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wyjazdy mogą trwać od jednego do kilkunastu dni. Obsługą obejmuje parafie i grupy zorganizowane.

Ponadto biuro może przygotować i przeprowadzić wycieczki szkolne - krajowe i zagraniczne - wyjazdy na kolonie letnie, obozy zimowe, zielone szkoły, a także wyjazdy uczniowskie połączone z praktykami zawodowymi.

Plany wycieczek i pielgrzymek są zawsze dostosowywane o oczekiwać uczestników. Mogą skupiać się na aspektach poznawczych, edukacyjnych, krajoznawczych, religijnych bądź rozrywkowych.

Firmom biuro Galeon proponuje wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe.

Dodatkowo biuro podróży prowadzi wynajem autokarów i busów wraz z obsługą kierowcy oraz pilota.

Więcej informacji można uzyskać w jego siedzibie w Krakowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Podróży Galeon Barbara Podpirka

Biuro Podróży Galeon Barbara Podpirka, Kraków

Opinie (12)

Opinie o firmie Biuro Podróży Galeon Barbara Podpirka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jadwiga
Jadwiga
5.0
14.03.2022
Zawsze korzystam z ofert tego biura i stwierdzam ,że nie zamienie go na inne ponieważ mam bardzo miłe doświadczenia w zakresie obsługi i propozycji .Świetni piloci i wychowawcy .Jezdze z tym biurem od 11 lat i polecam je wszystkim szukającym miłego wypoczynku.Polecam to biuro.
Anna k
Anna k
5.0
07.02.2019
Jestem wraz z siostrą bardzo zadowolona z wyjazdów na pielgrzymkę z biurem GALEON w Krakowie. Wspaniała obsługa , cierpliwość i opieka nad niepełnosprawnymi....można poprosić i jest załatwione, nigdy nie było żadnego problemu . Pozdrawiamy serdecznie Panią kierownik i całą obsługę biura. Anna K z siostrą
Jadwiga Bober
Jadwiga Bober
5.0
07.02.2019
Bardzo cenię biuro Galeon, jeżdżę z nimi na wycieczki i pielgrzymki. Za ostatnią pielgrzymkę do Włoch napisałam dla biura podziękowanie. Byłam bardzo mile zaskoczona kiedy dowiedziałam się, że naszym pilotem-przewodnikiem grupy pielgrzymującej jest miła młoda Pani znająca język włoski. Pani przewodnik panowała nad bardzo napiętym planem programu pielgrzymki, była wszędzie tam gdzie była potrzebna. Swoimi zdolnościami organizatorskimi doprowadziła do szybkiego przemieszczania się całej grupy, liczącej 63 osoby w wieku od 9-ciu do 83 lat. Byliśmy zakwaterowani w dobrych hotelach, a w San Giovanni Rotondo to nawet w hotelu czterogwiazdkowym zamiast w trzygwiazdkowym. Biorąc pod uwagę całość jestem bardzo zadowolona (i nie tylko ja), że pojechałam. Z czystym sumieniem polecam biuro Galeon!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.08.2014
Pozdrawiamy kierownictwo oraz kadrę wychowawców biura GALEON.Polecam biuro Pani Barbary Padpirka ponieważ jest rzetelne i nigdy nie zawiodło mnie oraz moich dzieci.Bardzo fajnie dobiera plan wypoczynku . Moje dzieci nie chciały wracać , uważały , że za krótko były ..Obiecałam im wyjazd z tym biurem i Panią Dorotką wychowawcą za rok.Dziekujemy Pani Barbaro za super obsługę i serdecznie wszystkich z biura pozdrawiamy ! Anna z dziecmi
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.08.2013
Ja również polecam biuro podróży"Galeon".... miła i solidna obsługa . Kierownik Pani Barbara jest kontaktową i odpowiedzialną osobą , interesuje się swoimi turystami przez cały czas ich wypoczynku.Nie zawiodło nas a korzystamy z jego ofert od kilkunastu lat.Uważam , że "Galeon"zasługuje na wyróżnienie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.08.2013
Mam zaufanie do biura"GALEON", jest w porządku.Solidne i rzetelne.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.07.2013
Podzielamy opinie i rowniez dajemy ocene wysoka w stosunku do tego biura.Bog zaplac Pani Barbaro za pomocna dlon gdy moja mama nie byla w stanie dokonczyc pielgrzymowania z powodu choroby....jest Pani empatyczna osoba i b. kochana.Jeszcze raz dziekujemy!!!Ania z mama Genowefa
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.06.2013
POZDRAWIAM SERDECZNIE EKIPE "GALEON-A" super biuro miła i rzetelna obsługa!!! Polecam WYPOCZYNEK ZAWSZE Z GALEONEM"w Krakowie!!! Nikodem Z.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Fajne i rzetelne biuro, wywiązuje się z obietnic i nigdy mnie nie zawiodło!! Pozdrowienia przesyłam dla Pani Kierownik "GALEON-a" w Krakowie oraz dla całej obsługi.Szczepan Mika
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Super biuro, tym razem jade z nim do Berlina z moimi dziećmi na "tropikalną wyspę..".wspaniałe przeżycie.Biuro spełnia moje oczekiwania!pozdrawiam całą obsługę....Marcin z Julką i Maciusiem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.05.2013
Jesteśmy wraz z moją siostrą bardzo zadowolone z organizacji wyjazdu na pielgrzymke z biurem "GALEON".Polecam to biuro.... miła i rzetelna obsługa bez przykrych niespodzianek.Kierownik tego biura Pani Barbara jest niezwykle kontaktową i odpowiedzialną osobą, wywiązującą się z wszelkich propozycji oraz obiecanych warunków odpoczynku.Wyjeżdżamy z tym biurem od kilku dobrych lat i nigdy nas nie zawiodło jak i naszych przyjaciół.Dziekujemy obsłudze tegoz biura za sumienność , rzetelność i opiekę nad nami gdy moja siostra zaniemogła źle znoszac trudy pielgrzymowania! Janina Twarogal
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.02.2013
Polecamy to biuro z całą odpowiedzialnością.!!! Bardzo fajna i miła obsługa, przemiłe wychowawczynie oraz konkretna i odpowiedzialna Pani kierownik Barbara.Czekamy na następny wyjazd z niecierpliwością.Pozdrawiamy cały GALEON...Kacperek z rodzicami.