Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271740361
REGON: 140628603
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas firma doradczo-szkoleniowa Turliński Management działa od ponad 25 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ugruntowaną pozycję. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kwirynowie, na terenie województwa mazowieckiego. Jej właścicielem jest Zbigniew Turliński.

Certyfikaty i dyplomy

Trening efektywności interpersonalnej „Poznaj siebie, Zrozum innych”
w oparciu o metodę Extended DISC – z przygotowaniem i omówieniem indywidualnych profili osobowości Uczestników szkolenia. Trening skupia się na kompetencjach rozpoznawania typów osobowości innych osób oraz znaczącej poprawie zdolności komunikacyjnych z innymi ludźmi.

Oferta

Opracowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę szkoleń, wykładów, kursów i konsultacji, które mają za zadanie podnieść poziom wiedzy oraz umiejętności. Przyczyniają się one także do wzrostu sprzedaży i zysków oraz zwiększenia siły organizacji. Dzięki nim klienci zdobywają przewagę nad konkurencją, a wykonywane zadania podnoszą efektywność.

Proponujemy:
  • trening efektywności interpersonalnej,
  • szkolenia sprzedażowe,
  • zarządzanie projektami biznesowymi,
  • coaching kompetencyjny,
  • wprowadzenie metody coachingu kompetencyjnego,
  • warsztat managera sprzedaży,
  • skuteczne prezentacje i wystąpienia publiczne,
  • zarządzanie zespołem handlowym.
Dzięki naszym szkoleniom sprzedażowym uczestnicy wypracowują prawidłowe użycie „Języka Korzyści” w sytuacjach handlowych z klientami. Na kursie treningu efektywności interpersonalnej poznają Państwo typy osobowości innych ludzi oraz poprawią swoje zdolności komunikacyjne. Ponadto pomożemy też przy problemie wystąpień publicznych. Stosujemy trening z kamerą z zasad prezentacji, wspierający managerów. W ofercie mamy także szkolenia obejmujące procesy rekrutacji w organizacji z perspektywy pracownika i pracodawcy. Uczestnicy uczą się wypracowywać model samooceny kandydata, kryteria idealnej pracy, własne strategie i metody poszukiwania pracy. Stworzą też własne, unikatowe CV.

Turliński Management zaprasza do podjęcia współpracy.

Marki i specjalizacje

Negocjacje – Efektywne wykorzystanie technik negocjacji w rozmowach z kontrahentami
Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kompendium wiedzy z zakresu wybranych elementów negocjacyjnych, wzmacniających ich kompetencje w ramach prowadzonych negocjacji z kontrahentami.

W ramach zajęć uczestnicy:

Stworzą pożądane cechy negocjatora.
Opracują proces negocjacji z interesariuszami dostosowany do potrzeb Klientów, działu i firmy.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Turliński Management Zbigniew Turliński

Turliński Management Zbigniew Turliński, Kwirynów

Opinie (12)

Opinie o firmie Turliński Management Zbigniew Turliński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Radek
Radek
5.0
26.03.2020
Zamówiłem dla pracowników mojej firmy szkolenia sprzedażowe. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i wiele się nauczyli. Dzięki tym kursom wyniki znacznie się poprawiły, a na tym mi właśnie zależało.
Monia
Monia
5.0
17.01.2020
Sprzedażowy Coaching kompetencyjny to bardzo fajny kurs. Polecam go każdemu, kto działa jako handlowiec.
Marylka
Marylka
5.0
22.11.2019
Turliński Management to świetny ośrodek szkoleniowy. Oby tak dalej, jesteście super.
Rafał
Rafał
5.0
14.09.2019
Szkolenie "przywództwo jako element zarządzania przedsiębiorstwem" było bardzo interesujące. Przyswoiłem wiele przydatnej wiedzy.
Ela
Ela
5.0
30.07.2019
Super szkolenia. Spędziłam tu miły czas i nauczyłam się naprawdę dużo. Szczerze polecam!
Tomek
Tomek
5.0
21.05.2019
Od dziecka miałem problem z rozwiązywaniem konfliktów. Na szczęście skorzystałem ze szkolenia tej firmy. Teraz nie mam żadnego problemu z nieporozumieniami.
Izabela
Izabela
5.0
16.03.2019
Zapisałam się tutaj na kurs, by w końcu nauczyć się motywować i zarządzać zespołem, który mi podlega. Wiele się nauczyłam, dziękuję! Teraz współpraca z moją grupa układa się o wiele lepiej.
Magdalena
Magdalena
5.0
06.01.2019
Świetne szkolenia, które naprawdę uczą. Ja skorzystałam z kursu zarządzania strategicznego. Zajęcia były naprawdę ciekawe, a ja zyskałam sporo wiedzy.
Bartosz
Bartosz
5.0
08.11.2018
Nigdy nie umiałem występować. Jako manager firmy było to koniecznie. Jak miałem przemawiać przed tłumem, od razu zaczynałem się jąkać i czerwienić. Szkolenie nauczyło mnie pewności siebie.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
19.09.2018
Szczerze polecam szkolenia managerskie. Teraz jestem w pełni przygotowywany do pełnienia funkcji managera restauracji. Ten awans był dla mnie bardzo ważny.
Ala
Ala
5.0
14.07.2018
Pracuję w branży marketingowej już od wielu lat. Chciałam poszerzyć swoje umiejętności sprzedażowe, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie kursu w tej firmie. Szkolenie było bardzo owocne. Ciekawe zajęcia i miła atmosfera.
Edyta
Edyta
5.0
30.05.2018
Dzięki treningowi efektywności interpersonalnej umiem już rozpoznawać typy osobowości innych osób. Dzięki temu lepiej się z nimi dogaduję. Zawsze miałam z tym problem jednak dopiero, gdy poznałam zachowanie ludzi, mogłam się z nimi porozumieć.