Zajmuję się tłumaczeniem dokumentów
Zajmuję się tłumaczeniem dokumentów, Translaris Arkadiusz Deliś, Błonie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181753197
REGON: 146604058
Rok założenia:
2013

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Deliś i prowadzę firmę tłumaczeniową Translaris, która działa od 2013 roku. Świadczę profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych języka angielskiego. Moje biuro mieści się w miejscowości Błonie, na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, w województwie mazowieckim.

Oferta

Jestem właścicielem firmy Translaris, gdzie wykonuję tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Z moich usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i instytucje. Realizuję powierzone mi usługi, korzystając z nowoczesnego sprzętu, jak np. narzędzia CAT. Pozwala mi to na znaczne usprawnienie mojej działalności, co jest widoczne w spójnej treści tekstu. Posiadam dużą wiedzę z zakresu słownictwa i terminologii, wspomagam się także literaturą anglojęzyczną.
W skład mojej oferty wchodzą:
  • tłumaczenia dokumentów,
  • tłumaczenia dyplomów,
  • tłumaczenia świadectw,
  • tłumaczenia stron internetowych.
Z dużą efektywnością podejmuję się także przekładów listów motywacyjnych oraz dokumentacji handlowej, prawniczej oraz finansowej. Wedle życzenia Klientów przetłumaczę także korespondencję prywatną. Ponadto zdobyte uprawnienia pozwalają mi na wykonywanie tłumaczeń przysięgłych.

Zapewniam wysoką jakość tłumaczeń. Bardzo dbam o wykonywanie czynności tłumaczeniowych zgodnie z ustalonym terminem, ponieważ szanuję Państwa czas. Przygotowałem korzystne rozwiązania cenowe. Zachęcam, abyście dołączyli Państwo do rzeszy zadowolonych Klientów.

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy Translaris.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Translaris Arkadiusz Deliś

Translaris Arkadiusz Deliś, Błonie

Opinie (0)

Opinie o firmie Translaris Arkadiusz Deliś