Tłumaczenia w różnych językach
Tłumaczenia w różnych językach, Topcat Polska, Nowy Tomyśl

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231054130
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Firma Topcat Polska została założona w 1989 roku. Jej siedziba znajduje się w Nowym Tomyślu, w województwie wielkopolskim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marian Tobys.

Oferta

Działalność przedsiębiorstwa Topcat Polska można podzielić na dwa profile. Pierwszym są kompleksowe usługi translatorskie. W naszym biurze tłumaczeń stawiamy na dbałość o szczegóły. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, Są odpowiednio wykwalifikowani i podchodzą starannie do każdego zlecenia. Nasza oferta jest szeroka.

Zajmujemy się:
  • tłumaczeniami pisemnymi
  • tłumaczeniami ustnymi
  • tłumaczeniami zwykłymi
  • tłumaczeniami przysięgłymi
Oprócz usług translatorskich, zajmujemy się organizacją szkoleń na katamaranach. Posiadamy nowoczesny sprzęt żeglarski. Kursy są prowadzone przez profesjonalistów. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę, którą chętnie dzielą się z klientami. Służą poradą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Dysponujemy wózkami slipowymi i przyczepami. Organizujemy szkolenia motorowodne oraz rejsy. Nasze ceny są niskie i przystosowane do możliwości każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Topcat Polska.

Artykuły

Biura tłumaczeniowe wszystkich języków? Sprawdzamy, czy to możliwe
Biura tłumaczeniowe wszystkich języków? Sprawdzamy, czy to możliwe
Najlepsze biura translacyjne oferują przekłady uwierzytelnione, a także zwykłe, z języka polskiego, na każdy inny język świata! Taką ofertę przedstawia Topcat.

Wideo

Kontakt

Kontakt Topcat Polska

Topcat Polska, Nowy Tomyśl

Opinie (5)

Opinie o firmie Topcat Polska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
14.09.2019
Miałem niedługo dedlajn i potrzebowałem ekspresowego tłumaczenia. Pracownik firmy Topcat podjął się tego zadania. Wyrobił się na czas, a do tego tłumaczenie jest bezbłędne!
Monika
Monika
5.0
17.07.2019
Brałam udział w rejsach organizowanych przez tę firmę. Było bardzo fajnie. Zyskałam wiele niezapomnianych wspomnień. Polecam wszystkim. Świetna sprawa.
Zuzanna
Zuzanna
5.0
06.05.2019
Byłem na szkoleniu na katamanarach. Super atmosfera, świetni ludzie. Bardzo mi się podobało i dużo się nauczyłam.
Igor
Igor
5.0
05.03.2019
Potrzebowałem tłumaczenia dokumentów procesowych. Zwróciłam się o pomoc do tłumacza przysięgłego z tej firmy. Dokumenty są przetłumaczone bardzo dobrze. Widać, że tłumacz podszedł do tego starannie.
Kajetan
Kajetan
5.0
18.01.2019
Skorzystałem z usług biura tłumaczeń Topcat. Jestem zadowolony z efektów. Wszystko poszło tak jak należy. Polecam