Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971011186
REGON: 930711008
Dodatkowe kontakty:

91 386 32 11

Rok założenia:
2003

O firmie

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Terimex zlokalizowany jest w nadmorskiej Pogorzelicy, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej to gwarancja najlepszych warunków pobytu w całej okolicy. Działamy od 1995 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa turystów. Oferujemy Państwu niepowtarzalny nocleg nad morzem w naszym ośrodku. Dysponujemy 32 domkami drewnianymi i murowanymi z pełnym zapleczem sanitarnym oraz dwa pawilony murowane z łazienkami. Miłośnikom flory i fauny na pewno spodoba się położony nieopodal nas rezerwat ptactwa wodnego.

W naszym obiekcie mogą Państwo skorzystać z basenu, sauny, kortu tenisowego czy boiska sportowego. Naszym gościom udostępniamy łącze internetowe. Atrakcyjność pobytu podnosi też możliwość wypożyczenia roweru. Dla dzieci przewidzieliśmy bajkowy plac zabaw na którym wybawią się do woli.

Nasza oferta to gwarancja udanego wypoczynku. Specjalizujemy się w organizacji wczasów i wakacji nad morzem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Zapraszamy również kolonie i zielone szkoły. Co ważne, chętnie przyjmujemy turystów z psami.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która dołoży wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszym pensjonacie przebiegł w miłej i niezapomnianej atmosferze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Terimex Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy

Terimex Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy, Pogorzelica

Opinie (0)

Opinie o firmie Terimex Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy