Profesjonalne usługi poligraficzne
Profesjonalne usługi poligraficzne, Tacom, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340188276
REGON: 003469772
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Tacom istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Siedziba mieści się w Katowicach. Osobą decyzyjną jest Marek Szaraniec.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży poligraficznej, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę rynku oraz oczekiwania Klientów, którym staramy się sprostać. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli większych i mniejszych przedsiębiorstw.

Zajmujemy się drukowaniem cyfrowym takich produktów jak:
  • plakaty,
  • wizytówki,
  • foldery,
  • kalendarze,
  • ulotki,
  • broszury,
  • naklejki,
  • papier firmowy.
Ponadto zajmujemy się wykonywaniem pieczątek na zamówienie. Posiadamy w ofercie szeroki wybór numeratorów i datowników. W sprzedaży mamy także tabliczki na drzwi, tabliczki znamionowe oraz teczki firmowe. Stosujemy nowoczesną technikę, która daje zbliżony efekt do grawerowania. Grawerton znajduje zastosowanie w tabliczkach znamionowych, plakietkach, szyldach i dyplomach.

Dysponujemy nowoczesnymi i specjalistycznymi urządzeniami drukującymi i nie tylko, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. W pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które pochodzą od renomowanych producentów. Poligrafia to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Liczy się dla nas Państwa satysfakcja z efektu końcowego.

Zapewniamy terminowość, rzetelność oraz atrakcyjne ceny.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Tacom

Tacom, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Tacom

Tagi