Profesjonalny przekład dokumentów
Profesjonalny przekład dokumentów, Szklarska Jadwiga, Sulejówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5221090524

O firmie

Nazywam się Jadwiga Szklarska i specjalizuję się w usługach translatorskich. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Sulejówku, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzę nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm są gwarancją usług na wysokim poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności są pisemne tłumaczenia dokumentów na lub z języka niemieckiego. Mogę Państwu zaproponować przekład pism sądowych i urzędowych, a także świadectw szkolnych oraz uniwersyteckich. Podejmę się także tłumaczenia listów motywacyjnych i CV. Ponadto oferuję przekład umów i dokumentacji firmowej. W mojej ofercie można znaleźć tłumaczenia dokumentów pojazdów, które są sprowadzanie z Niemiec.

Oferta mojego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy tłumaczenia ustne. W takich przypadkach wszystkie szczegóły współpracy omawiane są indywidualnie z Klientem.

Mam bogate doświadczenie i kwalifikacje, a także wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Służę pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniam niskie ceny usług. Gwarantuję rzetelność i terminowość. W sprawach związanych z zamówieniami mogą Państwo kontaktować się ze mną także w późnych godzinach popołudniowych.

Zapraszam do współpracy.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Szklarska Jadwiga

Szklarska Jadwiga, Sulejówek

Opinie (0)

Opinie o firmie Szklarska Jadwiga