Wykonujemy diagnostykę i badania nieniszczące
Wykonujemy diagnostykę i badania nieniszczące, Stude Badania Nieniszczące Bartłomiej Tic, Orzesze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351580888

O firmie

Przedsiębiorstwo Stude znajduje się w Orzeszu, w powiecie mikołowskim, na terenie województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2012 roku. Zajmujemy się przeprowadzaniem różnego rodzaju badań nieniszczących. Firmą zarządza Bartłomiej Tic.

Oferta

Posiadamy sześcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania naszych Klientów oraz znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają głównie właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • badanie materiału blachy,
  • pomiar grubości powłoki lakierniczej,
  • badania metodą penetracyjną PT,
  • badanie ultradźwiękowe odlewów,
  • badanie ultradźwiękowe odkuwek,
  • badania nieniszczące NDT,
  • badania ultradźwiękowe,
  • badanie rozwarstwień blachy.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiele certyfikatów i uprawnień, które umożliwiają wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych.

Badania nieniszczące NDT wykonujemy za pomocą metody ultradźwiękowej, wizualnej, penetracyjnej i magnetyczno-proszkowej. Jesteśmy w stanie sporządzić pomiary twardości, chropowatości powierzchni, a także grubości ścianek z dostępem z jednej strony.

Od lat współpracujemy z inżynierem spawalnikiem, który poszerzył naszą działalność o doradztwo w zakresie wiedzy spawalniczej. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy Stude w Orzeszu i skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Rodzaje badań nieniszczących
Rodzaje badań nieniszczących
Spośród różnych metod badań nieniszczących warto wyróżnić badanie magnetyczno-proszkowe, ultradźwiękowe, wizualne czy niezwykle skuteczne penetracyjne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Stude Badania Nieniszczące Bartłomiej Tic

Stude Badania Nieniszczące Bartłomiej Tic, Orzesze

Opinie (6)

Opinie o firmie Stude Badania Nieniszczące Bartłomiej Tic

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eliza
Eliza
5.0
01.05.2019
Mają bardzo dobry sprzęt, więc wszelkie badania są bardzo miarodajne. Polecam.
Hubert
Hubert
5.0
02.03.2019
Polecam, sprawnie przeprowadzone badanie, kompetentna obsługa, niewygórowana cena.
Borys
Borys
5.0
27.01.2019
Korzystałem z ich usług niedawno, kiedy chciałem sprawdzić stan samochodu. Przeprowadzili badanie grubości lakieru - dzięki temu dowiedziałem się, że auto było już dwukrotnie malowane. Polecam!
Daniel
Daniel
5.0
04.11.2018
Polecam, już drugi raz korzystałem z ich pomocy, jestem zadowolony z przeprowadzonego badania.
Dariusz
Dariusz
5.0
20.09.2018
Polecam, bardzo konkretna i rzetelna firma, bezproblemowo wywiązali się ze wszystkich zleceń. Dobra cena i wysoka jakość obsługi.
Artur
Artur
5.0
21.07.2018
Przeprowadzali na moje zlecenie badania metodą penetracyjną PT. Widać, że znają się na rzeczy, fachowo przeprowadzona usługa.