Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9541244882
REGON: 240784062

O firmie

Test to przemysłowe laboratorium badawcze, które zlokalizowane jest w Rudzie Śląskiej. Siedziba naszej firmy znajduje się natomiast w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego. Osobą zarządzającą jest Jacek Kozłowski. Działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w badaniach laboratoryjnych połączeń spawanych oraz innego rodzaju obiektów, jak na przykład blach, odkuwek czy odlewów. Ponadto proponujemy prowadzenie nadzoru nad badaniami nieniszczącymi, wykonanie badań rekontrolnych i opracowanie instrukcji oraz wszelkich procedur badawczych.

Sprawujemy nadzór oraz wykonujemy badania konstrukcji stalowych lub aluminiowych, konstrukcji typu offshore oraz konstrukcji kotłowych. Ponadto wykonujemy pomiary grubości powłok na podłożach magnetycznych oraz niemagnetycznych.

Metody badań, jakie stosujemy w naszym laboratorium, to:
  • metoda magnetyczno-proszkowa,
  • metoda radiograficzna,
  • metoda penetracyjna,
  • metoda ultradźwiękowa,
  • metoda wizualna.

Ponadto w naszym laboratorium zatrudniamy fachowców, którzy zajmują się pomiarami grubości ścianek elementów jednostronnie dostępnych. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są nieinwazyjne i nie powodują spadku jakości testowanych materiałów. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników udzieli Państwu wszechstronnej pomocy z zakresu szeroko pojętego doradztwa technicznego dotyczącego usług laboratoryjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Test z Mikołowa.

Kontakt

Kontakt Test Przemysłowe laboratorium badawcze

Test Przemysłowe laboratorium badawcze, Mikołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Test Przemysłowe laboratorium badawcze