Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661694025
REGON: 130643535
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Ogrody to nasza pasja i dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i determinac...
Marzysz o pięknym ogrodzie, dopasowanym funkcjonalnie i estetycznie do Twoich potrzeb? Zieleń przed...
Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Architektura krajobrazu to nasza pasja, dl...
Zakres działalności firmy Amtraw obejmuje produkcję oraz sprzedaż trawy z rolki. Zapewniamy trawę r...

O firmie

Siedziba naszej firmy Stol-Trak znajduje się w Ciechanowie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności są usługi w zakresie utrzymania zieleni niskich i wysokich. Do naszych zadań należy między innymi koszenie traw, pielęgnacja i wycinka drzew. Dodatkowo świadczymy usługi koparkoładowarką. Przy jej pomocy kopiemy oraz odmulamy rowy melioracyjne i przydrożne. Podejmujemy się rozbiórek budynków i utrzymania poboczy dróg. Ta ostatnia usługa obejmuje między innymi koszenie chwastów.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i zatrudniamy doświadczonych pracowników, co sprawia, że wszelkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Mamy spore doświadczenie w branży i odpowiednie kwalifikacje, a także posiadamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej. Zatrudnieni przez nas pracownicy mają wszystkie niezbędne uprawnienia do pracy na wysokości i do kierowania ruchem drogowym, a także szkolenia ppoż i BHP oraz aktualne badania lekarskie.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, czyli szkół, spółdzielni mieszkaniowych i zakładów przemysłowych. Przyjmujemy też zlecenia od jednostek samorządu terytorialnego.

Głównie zajmujemy się koszeniem traw, redukcją koron drzew i przycinaniem żywopłotów. Wycinamy drzewa i świadczymy usługi rębakiem. Dodatkowo oferujemy wynajem kosiarki bijakowej. W okresie zimowym podejmujemy się odśnieżania ulic, placów i dachów.

Nasza oferta obejmuje też rozbiórki budynków, wyburzenia i przygotowywanie terenu pod budowę. W ramach letniego utrzymania dróg kosimy pobocza, sprzątamy pasy drogowe z zalegających śmieci, a także kopiemy i odmulamy rowy. Uzupełnienie oferty stanowią usługi ogrodnicze, w ramach których zakładamy trawniki, przycinamy żywopłoty, a także przycinamy i wycinamy drzewa. Ponadto świadczymy usługi rębakiem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt Stol-Trak

Stol-Trak, Ciechanów

Opinie (0)

Opinie o firmie Stol-Trak