Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5881831062
Rok założenia:
1998

O firmie

Wejherowo położone jest w północnej części województwa pomorskiego. Jesteśmy największym pod względem liczby ludności powiatem. Obejmuje on gminy Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo i trzy miasta: Wejherowo, Rumię i Redę, tworzące Małe Trójmiasto Kaszubskie. Zamieszkuje tu 200 tys. mieszkańców. Do zadań naszego Starostwa Powiatowego należy między innymi realizacja polityki finansowej. Zatrudniamy doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych i uczciwych urzędników, którzy profesjonalnie dbają o rozwój lokalnej społeczności.

Oferta

Do obowiązków naszego Urzędu Starostwa należy zajmowanie się sprawami związanymi z poprawną działalnością powiatu. Nieustannie dążymy do realizowania wyznaczonych celów. Przyczyniamy się do rozwoju publicznej edukacji, kultury i ochrony jej dóbr, a także do promocji i ochrony zdrowia. Zapewniamy też kompleksową pomoc społeczną z zakresu polityki prorodzinnej i wspieramy osoby niepełnosprawne.

U nas załatwią Państwo sprawy związane z transportem i rozwojem dróg publicznych. Pomożemy również w przypadku geodezji i gospodarki nieruchomościami. Prowadzimy różnorodne wydziały, dzięki którym możemy zadbać o sprawy mieszkańców powiatu.

W starostwie funkcjonuje:
  • Wydział Finansowy
  • Wydział Kultury i Spraw Społecznych
  • Wydział Edukacji
  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Rozwoju i Programów Europejskich
  • Wydział Gospodarki Nieruchomościami
  • Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
  • Wydział Architektury i Budownictwa
  • Wydział Geodezji i Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej
  • Wydział Środowiska
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do umówienia się na spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. Z myślą o Państwa potrzebach powołany został Zespół Uzgadniania Dokumentacji oraz Referaty Zamówień Publicznych i Kontroli Zarządczej. Wszelkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w Biurze Obsługi Interesantów.

Sprawnie i rzetelnie realizujemy prace związane z koordynowaniem kontroli wewnętrznej w starostwie. Ponadto sprawujemy nadzór nad procesem informatyzacji i planowaniem kosztów utrzymania. Wykonujemy też prace mające na celu nadzorowanie terminowości i poprawności załatwiania skarg.

Zależy nam na zapewnieniu naszym mieszkańcom godnych warunków materialno-technicznych, dlatego solidnie podejdziemy do spraw petentów, działając w granicach własnych kompetencji oraz uprawnień nadanych nam przez przepisy prawa. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Starostwo Powiatowe

Starostwo Powiatowe, Wejherowo

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Starostwo Powiatowe