Nowoczesna ortodoncja i stomatologia
Nowoczesna ortodoncja i stomatologia, Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sasaka Smile, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130133970
REGON: 011810822
Rok założenia:
1996

O firmie

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sasaka Smile znajduje się w Warszawie. Klinika prowadzona przez dr Marię Redlińską – Górnicką powstała w końcu lat 90. XX wieku i niezmiennie skupia się na leczeniu dentystycznym dzieci i dorosłych. Właścicielka posiada specjalizację II stopnia z ortodoncji i należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Światowej Federacji Ortodontycznej.


Oferta

O zdrowe i piękne zęby warto zadbać w każdym wieku, dlatego w specjalistycznej praktyce dentystycznej Saska Smile leczone są dzieci i dorośli. Stomatolodzy przede wszystkim zapewniają pomoc ortodontyczną, w ramach której dobierają aparaty zębowe, które prostują zgryz. Jest to bardzo istotne, ponieważ krzywe zęby utrudniają spożywanie pokarmów, są bardziej narażone na próchnicę i nie wyglądają estetycznie. W zależności od potrzeb ortodonci wybierają aparaty stałe lub ruchome. Te pierwsze dzielą się na klasyczne metalowe, kosmetyczne z porcelany lub tworzyw i językowe, czyli niewidoczne. Z kolei ruchome to płytki, retainery utrzymujące kształt wyprostowanych już zębów i czynnościowe, przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Można je stosować wcześnie, między 7 a 10 rokiem życia lub w wieku 11-14 lat.

Stomatolodzy z Saska Smile wykonują także czynności związane ze stomatologią zachowawczą. Leczą próchnicę i wykonują plomby, a w poważniejszych przypadkach wdrażają leczenie kanałowe. Zajmują się również stomatologią estetyczną, w tym takimi zabiegami jak:
  • wybielanie zębów
  • usuwanie kamienia nazębnego
  • piaskowanie zębów
  • polerowanie zębów
  • nakładanie licówek
W przypadku dzieci poza leczeniem zachowawczym zęby są również usuwane, a zakres czynności higienicznych poszerzony jest o lapisowanie, fluoryzację oraz lakowanie.

Pacjenci odwiedzający gabinet mogą ponadto liczyć na pomoc w zakresie protetyki stomatologicznej. Utracone zęby stanowią duży problem, dlatego w gabinecie wszczepiane są implanty pojedynczych zębów i mosty.

Więcej informacji dotyczących Saska Smile znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sasaka Smile

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sasaka Smile, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sasaka Smile

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
02.08.2013
Niemiła i obsługa. Kiepscy lekarze.