Kompleksowe usługi biurowe i ksero
Kompleksowe usługi biurowe i ksero, Skrybencja Komputerowe przetwarzanie tekstów, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7291327748
REGON: 471392771
Rok założenia:
1996

O firmie

Przedsiębiorstwo Skrybencja znajduje się w Łodzi. Na rynku jesteśmy obecni od 1996 roku. Specjalizujemy się w komputerowym przetwarzaniu tekstów i usługach ksero. Firmą zarządza Janina Pudłowska.

Oferta

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu Klientów. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług biurowych. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, a także właściciele przedsiębiorstw.

Do naszych obowiązków należy:
  • komputerowe przetwarzanie tekstów,
  • oprawa prac magisterskich,
  • przepisywanie tekstów,
  • laminowanie dokumentów,
  • drukowanie ilustracji,
  • wykonywanie pieczątek.
Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają nam na sprawną realizację zleceń. Ponadto zajmujemy się kserowaniem czarno-białym i kolorowym, a także drukowaniem na płytkach. Wszelkie prace wykonujemy według wcześniejszych ustaleń z Klientem. Specjalizujemy się też w produkcji wizytówek na życzenie osoby zamawiającej lub według naszego projektu.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów biurowych. W tym zakresie możemy zaproponować ogromny wybór teczek, koszulek, skoroszytów, kopert, segregatorów, ołówków, długopisów i foliopisów. Proponowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dodatkowo zajmujemy się oprawianiem prac dyplomowych, bindowaniem dokumentów, skanowaniem i laminowaniem dokumentów do formatu A3.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która pomoże Państwu w rozwiązaniu mniejszych i większych problemów, które dotyczą czynności biurowych. Zapewniamy sympatyczną atmosferze w naszej firmie Skrybencja, dzięki czemu klienci chętnie powracają do nas z nowymi zleceniami.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Skrybencja Komputerowe przetwarzanie tekstów

Skrybencja Komputerowe przetwarzanie tekstów, Łódź

Opinie (1)

Opinie o firmie Skrybencja Komputerowe przetwarzanie tekstów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.09.2013
Fachowa i sympatyczna obsługa, polecam serdecznie korzystanie z usług Subskrybencji. Szeroki wachlarz usług i dobre jakościowo wydruki.