Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7550001735
REGON: 530531572
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Opony, Ryszard Kuliszewski Serwis Ogumienia Wulkanizacja Kuliszewski, Prudnik Serwis ogumienia Kuliszewski prowadzony przez Ryszarda Kuliszewskiego, znajduje się w Prudniku, na terenie województwa opolskiego. Świadczymy usługi w zakresie wulkanizacji. Początki naszej działalności sięgają 1947 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w realizacji zleceń związanych z wulkanizacją. Zajmujemy się serwisem i naprawą ogumienia. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe porady w zakresie prawidłowej eksploatacji ogumienia.

Jakie opony naprawiamy w serwisie ogumienia Kuliszewski w Prudniku?

W serwisie ogumienia Kuliszewski naprawiamy opony samochodów osobowych i ciężarowych. Oprócz tego proponujemy naprawę opon maszyn budowlanych, rolniczych, a także leśnych. Oferujemy naprawy opon zarówno na gorąco, jak i na zimno. Dodatkowo naprawiamy dętki oraz taśmociągi.

Czym zajmujemy się w ramach serwisu opon osobowych?

W ramach serwisu opon osobowych zajmujemy się naprawą opon w samochodach osobowych, busach lub pojazdach z napędem 4X4. Świadczymy usługi związane z montażem opon, a także wyważaniem kół oraz opon. Oferujemy sezonowe wymiany opon. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo napełnianie kół azotem. Koła napełnione azotem doskonale sprawdzają się w przemyśle lotniczym i wydobywczym, a także w transporcie towarów niebezpiecznych oraz palnych. Zastosowanie azotu w kołach ma wiele zalet. Przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy i poprawia żywotność opon. Ponadto azot jest gazem niepalnym, dlatego nie stwarza ryzyka podczas pożaru w trakcie pompowania opon.

Jakie usługi świadczymy w zakresie serwisu opon ciężarowych?

W zakresie opon samochodów ciężarowych świadczymy takie usługi jak:
  • montaż i wymiana kół
  • prostowanie felg aluminiowych oraz stalowych
  • wyważanie ciężarkami lub granulatem
  • naprawa uszkodzeń bocznych bądź czołowych
  • naprawa opon wyhamowanych
  • pompowanie kół azotem
Ponadto proponujemy pogłębianie bieżnika.

Co oferujemy w ramach serwisu opon rolniczych?

W ramach serwisu opon rolniczych oferujemy sprawny montaż i przykręcanie kół, naprawy dużych uszkodzeń i ubytków bocznych oraz czołowych, a także uzupełnianie uszkodzeń i ubytków gumy zarówno w bieżniku, jak i na boku opon. Oprócz tego proponujemy naprawy dętek, bieżnikowanie opon, wyważanie kół, czy prostowanie felg. Zajmujemy się naprawą opon w pojazdach rolniczych, a także wózkach widłowych, walcach drogowych, wozidłach przegubowych i sztywnoramowych, koparkach, równarkach, ładowarkach, maszynach ziemnych oraz dźwigach.

Co stanowi uzupełnienie oferty serwisu ogumienia Kuliszewski w Prudniku?

Uzupełnienie oferty serwisu ogumienia Kuliszewski stanowi sprzedaż opon. Zapewniamy wysokiej jakości opony w przestępnych cenach. Podczas wymiany ogumienia zwracamy uwagę na jego stan. Jesteśmy w stanie wskazać takie wady jak niesprawny amortyzator, geometria kół, uszkodzone elementy w zawieszeniu, luzy w zawieszeniu lub wycieki. Dodatkowo sprawdzamy stan układu hamulcowego. Ponadto zajmujemy się programowaniem, serwisem i montażem czujników TMPS. Podejmujemy się również napraw ogumienia i taśm w prasach rolniczych oraz taśmociągach rolniczych.

Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia serwisu ogumienia Kuliszewski w Prudniku.

Marki i specjalizacje

W razie uszkodzeń mechanicznych lub użytkowania opon do wskaźników zużycia bieżnika TWI oferujemy darmową wymianę opon marki GT Radial.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ryszard Kuliszewski Serwis Ogumienia Wulkanizacja Kuliszewski

Ryszard Kuliszewski Serwis Ogumienia Wulkanizacja Kuliszewski, Prudnik

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Ryszard Kuliszewski Serwis Ogumienia Wulkanizacja Kuliszewski