Inteligentna technologia dla Twojego domu
Inteligentna technologia dla Twojego domu, ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520200330
REGON: 005483090
Dodatkowe kontakty:

91 422 65 87

601 770 396

Rok założenia:
1989

O firmie

Prowadzona przez nas firma Rotal zlokalizowana jest w Szczecinie. Zajmujemy się produkcją urządzeń, które służą do wytwarzania energii odnawialnej i alternatywnego ogrzewania. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od niemal 40 lat, a dokładnie od 1979 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu bardzo dobrze znamy wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów. Właścicielem firmy jest Józef Jaszczerski.

Oferta

Na początku działalności naszej firmy Rotal zajmowaliśmy się remontem i montażem urządzeń energetycznych. Możemy Państwu zaproponować także montaż sieci centralnego ogrzewania i produkcję promienników centralnego ogrzewania. Możemy zapewnić, że używamy tylko nowoczesnych technologii. Zajmujemy się również dystrybucją i montażem urządzeń energii odnawialnej, które są zasilane na przykład przez wodę, wiatr czy promienie słoneczne. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy dystrybucja kominków, słonecznych termokolektorów i fotoogniw słonecznych. Jesteśmy dystrybutorem turbin wiatrowych, promienników akumulacyjnych oraz nisko- i wysokotemperaturowych.
Oferujemy:
  • ogrzewanie ścienne
  • ogrzewanie podłogowe
  • ogrzewanie sufitowe
  • powietrzne termokolektory
  • maszyny z tłokiem rotacyjnym
  • bloki grzewczo-elektryczne i kogeneracji
Posiadamy takie rozwiązania jak tradycyjne panele grzewcze, specjalne lustra emitujące energię cieplną i szklane obrazy przeznaczone do ogrzewania wnętrz. Uzupełnieniem oferty są promienniki wysokotemperaturowe do takich pomieszczeń jak hale przemysłowe i sportowe oraz magazyny.

Nieustannie dbamy o rozwój firmy i bierzemy udział w prestiżowych targach krajowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, co sprawia, że prace przebiegają bez żadnych zbędnych komplikacji, szybko i sprawnie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Rotal.

Kontakt

Kontakt ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego

ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego