Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510015387
REGON: 810555946
Rok założenia:
1992

O firmie

Projektowanie, instalacja i serwis ogrzewania, Bemax Instalacje Sanitarne i Gazowe, Pompy Ciepła, Police Firmę Bemax znajdą Państwo w Policach, w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą nowoczesnych instalacji. W branży instalacyjnej funkcjonujemy od 1992 roku. Gwarantujemy zawsze wysoką jakość świadczonych usług.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa instalacji sanitarnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz ogrzewania podłogowego. Świadczymy również usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.
Doświadczenie zdobyte podczas niemal 30-letniej obecności na rynku sprawia, że prace wykonywane są przez nas na
najwyższym poziomie.

Najważniejsza jest dla nas kompleksowa obsługa klienta, od projektu, przez wykonanie instalacji, aż po późniejszy serwis zamontowanych urządzeń.

W naszej ofercie znajdują się produkty, takie jak między innymi:
  • kotły gazowe,
  • kotły olejowe,
  • grzejniki,
  • urządzenia antyalergiczne,
  • oczyszczacze powietrza.
W ofercie mamy też rury i kształtki używane podczas budowy kanalizacji deszczowych. Klienci zlecą nam również montaż instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo ciepło w domach zapewniamy poprzez instalację powietrznych pomp ciepła i grzejników.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat naszych usług. Więcej informacji o firmie Bemax z Polic znajdą Państwo na stronie internetowej. Czekamy też na Państwa telefony i wiadomości mailowe.

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy urządzenia marek: Saunier Duval, Buderus, Beretta, Vaillant, Viessmann, Junkers, Brotje.

Artykuły

BEMAX: Wodne ogrzewanie podłogowe – czy warto się na nie zdecydować?
BEMAX: Wodne ogrzewanie podłogowe – czy warto się na nie zdecydować?
Wodne ogrzewanie podłogowe to instalacja doskonale sprawdzająca się w domach jednorodzinnych. Sprawdź, kiedy najlepiej zdecydować się na montaż tej instalacji.
Zalety ogrzewania podłogowego!
Zalety ogrzewania podłogowego!
Ogrzewanie podłogowe wyróżnia się swoją energooszczędnością, a także zapewnianiem we wnętrzach budynków prawidłowej temperatury i zdrowego mikroklimatu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bemax Instalacje Sanitarne i Gazowe, Pompy Ciepła

Bemax Instalacje Sanitarne i Gazowe, Pompy Ciepła, Police

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Bemax Instalacje Sanitarne i Gazowe, Pompy Ciepła


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.