Inteligentna technologia dla Twojego domu
Inteligentna technologia dla Twojego domu, ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520200330
REGON: 005483090
Dodatkowe kontakty:

91 422 65 87

601 770 396

Rok założenia:
1989

O firmie

Zakład Ogrzewania Alternatywnego Rotal w Szczecinie stworzyliśmy w 1979 roku. Od tego czasu dostarczamy Państwu nowoczesny systemy ogrzewania znajdujące zastosowanie w domach oraz firmach. Produkowane przez nas urządzenia są niezawodne i gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Oferta

Podstawową naszą działalnością jest produkcja metalowych, szklanych i ceramicznych promienników elektrycznych typu ECOSUN. Wykonujemy je według technologii amerykańskiej firmy Asteck & Bercko i czeskiej firmy Fenix. Jako jedyny producent na świecie wykonujemy promienniki typu Ecosun o dowolnych mocach, kolorach i kształtach w zakresie 100-3600 Watt. Nasze promienniki są podstawowym elementem centralnego elektrycznego – radiacyjnego ogrzewania dla wszelkich obiektów mieszkalnych, hal produkcyjnych, szkół, szpitali, kościołów, szklarni i itp.

Potrzebujesz efektywnego i perspektywicznego systemu ogrzewania do domu? Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania centralnego są produkowane przez nas promienniki ciepła. Są łatwe w montażu oraz są tanie w eksploatacji. Wyróżniają się również cichym działaniem. Montuje się je na ścianach lub suficie, co sprawia, że zajmują mało miejsca. Promienniki Ecosun to w pełni bezpieczne urządzenia.

W firmie Rotal w Szczecinie produkujemy:
  • promienniki ceramiczne
  • promienniki szklane
  • promienniki metalowe
Ciekawym rozwiązaniem są także promienniki w formie obrazów. Ich tematyka i wykonanie zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ich design dopasowujemy do danego wnętrza.

W ofercie mamy również takie urządzenia, jak między innymi:
  • termo kolektory
  • pompy ciepła
  • akumulatory ciepła gruntowe
  • turbiny wiatrowe
  • kolektory powietrzne
Fachowo wykonujemy montaż instalacji grzewczych. Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń do systemów ogrzewania obiektów hodowlanych oraz domków letniskowych. Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań oraz terminową realizację zleceń.

Do Państwa dyspozycji pozostają fachowcy doradzający na każdym etapie współpracy. Tworzymy skuteczne rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (0)

Opinie o firmie ROTAL Zakład Ogrzewania Alternatywnego