Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691809143
REGON: 331396817
Rok założenia:
2005

O firmie

Nazywam się Anetta Purkiewicz. Mój gabinet indywidualnej praktyki stomatologicznej znajduje się w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Założyłam działalność w 2003 roku. Jestem doświadczonym lekarzem stomatologiem.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na dogłębne zapoznanie się z budową ludzkiej jamy ustnej. Ten czas pozwolił mi też na przyjęcie odpowiedniego nastawienia do każdego pacjenta. W moim gabinecie stomatologicznym panuje bezstresowa atmosfera, a pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę.

Świadczę wszelkie usługi dentystyczne. Jest to między innymi leczenie zachowawcze zębów, usuwanie kamienia nazębnego, osadu oraz próchnicy. Wykonuję przeglądy stomatologiczne, zakładam plomby, stosuję lakierowanie zębów i prowadzę leczenie kanałowe. Moje specjalizacje to protetyka, a także chirurgia stomatologiczna. Dodatkowo doradzam w kwestii wybielania zębów i dbałości o higienę całej jamy ustnej. Jestem dentystą dziecięcym oraz dla dorosłych, tak więc każdy może u mnie spełnić marzenie o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Purkiewicz Anetta. Indywidualna praktyka stomatologiczna

Purkiewicz Anetta. Indywidualna praktyka stomatologiczna, Koszalin

Opinie (1)

Opinie o firmie Purkiewicz Anetta. Indywidualna praktyka stomatologiczna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.08.2014
Polecam. Bardzo dobry specjalista.