Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8851231583

O firmie

Nazywam się Aleksander Lenda i prowadzę prywatny gabinet dermatologiczny. Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Gabinet znajduje się w Gubinie, w województwie lubuskim. Druga filia gabinetu jest w Żarach.

Oferta

W gabinecie wykonuję zabiegi takie jak laserowe usuwanie zmian skórnych czy też laserowe zamykanie naczyń. Przeprowadzam też peeling, a także zajmuję się kriochirurgią i elektrokoagulacją. Moją specjalnością jest też korekcja zmarszczek przy użyciu botoxu i kwasu hialuronowego.

W zakresie medycyny estetycznej wykonuję badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych, czerniaka i nowotworów skóry, a także badanie fotodermatoskpowe. Nowością u mnie jest leczenie rozstępów i lifting twarzy, czyli radiofrekwencja mikroigłowa.

Zakres moich działań to również: leczenie trądziku i blizn potrądzikowych, leczenie atopowego zapalenia skóry, leczenie łojotokowego zapalenia skóry, leczenie pokrzywek, leczenie łuszczycy, leczenie chorób pasożytniczych, leczenie chorób pęcherzowych czy leczenie chorób grzybiczych i wirusowych

Proszę o telefoniczną rejestrację przed każdą planowaną wizytą.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Prywatny Gabinet Dermatologiczny lek. med. spec. dermatolog Aleksander Lenda

Prywatny Gabinet Dermatologiczny lek. med. spec. dermatolog Aleksander Lenda, Gubin

Opinie (1)

Opinie o firmie Prywatny Gabinet Dermatologiczny lek. med. spec. dermatolog Aleksander Lenda

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.04.2014
Może i kręte ale facet zna się na rzeczy wczesne rozpoznanie nowotworu skóry uratowało mi życie obejrzał moje zmiany skórne prostym aparatem i był na 90% pewien że to nowotwór szybka wizyta w szpitalu pobranie wycinka diagnoza potwierdza co wcześniej stwierdził Pan doktor zabieg i po strachu