Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9730051345
REGON: 970451600
Rok założenia:
1990

O firmie

Nasz gabinet dermatologiczny znajduje się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Zajmujemy się leczeniem dermatologicznym schorzeń skóry. Osobą decyzyjną jest lek. med. Ewa Mirecka-Lutowska.

Oferta

Zmiany na skórze mogą być objawem wielu chorób, dlatego nie należy ignorować sygnałów, jakie wysyła nam nasz organizm. Posiadamy 24-letnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku i każdemu staramy się pomóc.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • leczenie trądziku
  • leczenie zmian skórnych
  • leczenie różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych

Mogą się one pojawić bardzo niespodziewanie i niezależnie od wieku. W naszym gabinecie znajdują się nowoczesne urządzenia, za pomocą których jesteśmy w stanie zdiagnozować stan skóry pacjenta. Na podstawie wyników możemy postawić diagnozę i rozpocząć leczenie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia. Ponadto udzielamy pacjentom konsultacji, w ramach których podpowiadamy jak dbać o skórę i cerę. Nieustannie poszerzamy zakres swojej wiedzy, gdyż chcemy swoją pracę wykonywać jak najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, by w gabinecie dermatologicznym panowała przyjazna atmosfera. Zależy nam na Państwa komforcie i zadowoleniu. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu dermatologicznego w Zielonej Górze.

Kontakt

Kontakt Gabinet Dermatologiczny Ewa Mirecka-Lutowska

Gabinet Dermatologiczny Ewa Mirecka-Lutowska, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Gabinet Dermatologiczny Ewa Mirecka-Lutowska