Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych
Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych, Prywatne poradnictwo psychologiczne, Wrzosów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7962473969
REGON: 672880986
Branża:

O firmie

Prywatne poradnictwo psychologiczne świadczone jest w ramach prowadzonego przeze mnie gabinetu psychologicznego. Siedziba zlokalizowana jest w Jedlni-Letnisku, na terenie powiatu radomskiego, w województwie mazowieckim.

Certyfikaty i dyplomy

Zdobyte przeze mnie certyfikaty potwierdzają moje kwalifikacje.

Oferta

Jako psycholog pracuję już wiele lat. Mam doświadczenie, które poparte jest praktyką zawodową jako psycholog kliniczny. Proponuję kompleksową opiekę psychologiczną.

W swoim gabinecie psychologicznym przyjmuję zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Prowadzę szereg terapii psychologicznych. Ich warunki ustalam indywidualnie z pacjentem. Szybko stawiam diagnozę oraz staram się rozpoznać problem jak najdokładniej.

Proponuję klientom indywidualne podejście. Podczas rozmów, dokładnie analizuję ich problem. Wspólnie z pacjentem ustalamy częstotliwość spotkań, zgodnie z potrzebami oraz postawioną diagnozą. Pod uwagę bierzemy zawsze możliwości pacjenta.

Prowadzę indywidualną psychoterapię w miłej atmosferze. Moi pacjenci nie czują się skrępowani oraz mogą liczyć na dyskretne podejście do sprawy.

Udzielam porad psychologicznych młodzieży oraz ich rodzicom. Pomagam w przypadku problemów z narkotykami czy używkami. Radzę jak zachowywać się podczas wagarów dzieci, a także konfliktów z prawem.

W ramach porad psychologicznych dla dorosłych prowadzę terapie dla par oraz małżeństw. Podejmuję się zadań związanych z mediacjami rodzinnymi. Z mojej oferty korzystają także pary podczas rozwodów.

Moi pacjenci mogą na mnie liczyć podczas traumatycznych doświadczeń. Pomagam także w przypadku zaburzeń lękowych, które mogą mieć różne podłoże.

Zajmuję się leczeniem nerwic oraz depresji. Podejmuję się wybrania najlepszych sposobów na pozbycie się uzależnień takich jak nadmierne korzystanie z hazardu czy przyjmowanie dopalaczy lub narkotyków.

Staram się wyeliminować problem lub ograniczyć jego postęp.

Zachęcam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Prywatne poradnictwo psychologiczne

Prywatne poradnictwo psychologiczne, Wrzosów

Opinie (0)

Opinie o firmie Prywatne poradnictwo psychologiczne