Profesjonalne rozwiązanie problemów emocjonalnych
Profesjonalne rozwiązanie problemów emocjonalnych, BTC Zdrój Gabinet Psychologiczno-terapeutyczny Paweł Łodziewski, Kamienna Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6671100200
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Gabinet Psychologiczno-terapeutyczny BTC Zdrój znajduje się w Kamiennej Górze, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest doświadczony psycholog Paweł Łodziewski. Zajmujemy się pomocą w problemach emocjonalnych.

Oferta

Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę i niezbędne umiejętności do prowadzenia różnego rodzaju terapii. Udzielam pomocy podczas rozwiązywania problemów i szukania sensu życia. Do każdego pacjenta podchodzę z szacunkiem. Zajmuję się wykonywaniem badań psychotechnicznych między innymi kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców oraz kierowców przedłużających prawo jazdy, a także kierowców po użyciu alkoholu lub przekroczeniu liczby 24 punktów karnych i kierowców samochodów uprzywilejowanych. Realizuję również badania instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców, a także operatorów wózków widłowych, koparek, dźwigów, suwnic i maszyn budowlanych oraz osób pracujących na wysokości. W BTC Zdrój znajdziecie Państwo taką pomoc jak:
  • badania psychologiczne osobowości
  • porady i pomoc psychologiczna
  • psychoterapia indywidualna i grupowa
Najważniejszy jest dla mnie Pacjent. Jako psychoterapeuta wykorzystuję w terapii metodę Gestalt. Zapraszam.

Kontakt

Kontakt BTC Zdrój Gabinet Psychologiczno-terapeutyczny Paweł Łodziewski

BTC Zdrój Gabinet Psychologiczno-terapeutyczny Paweł Łodziewski, Kamienna Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie BTC Zdrój Gabinet Psychologiczno-terapeutyczny Paweł Łodziewski