Kompleksowa opieka dentystyczna
Kompleksowa opieka dentystyczna, Prywatna przychodnia stomatologiczna ,,Zgryz'' Aleksandra Chojnacka, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7281497319
REGON: 470047635
Rok założenia:
1992

O firmie

Prywatna przychodnia stomatologiczna Zgryz znajduje się w Łodzi. Pod przewodnictwem Aleksandry Chojnackiej świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. Działamy w branży nieprzerwanie od 1992 roku.

Oferta

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które pragną mieć piękny uśmiech i zdrowe zęby. Naszym zadaniem jest dbałość o Państwa uzębienie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług stomatologicznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Nasza oferta obejmuje leczenie kanałowe, implantologię oraz protetykę. Ponadto zajmujemy się chirurgią stomatologiczną oraz rentgenodiagnostyką cyfrową.

Ponadto wykonujemy zabiegi z takiego zakresu jak:
  • endodoncja,
  • ozonoterapia,
  • stomatologia estetyczna,
  • stomatologia zachowawcza,
  • periodontologia.
Posiadamy szeroką wiedzę i niezbędne kwalifikacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmiemy się leczenia każdej dolegliwości. Wykonujemy zabiegi pod narkozą nadzorowaną przez anestezjologa.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym oraz narzędziami stomatologicznymi, które ułatwiają nam prawidłową diagnostykę i skuteczne leczenie dentystyczne. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Zapewniamy Państwu indywidualne podejście. Podejmiemy się leczenia osób z orzeczoną niepełnosprawnością w znieczuleniu ogólnym w ramach NFZ.

Zachęcamy do odwiedzenia przychodni stomatologicznej Zgryz w Łodzi.


Artykuły

Innowacyjne metody w zakresie stomatologii estetycznej i zachowawczej
Innowacyjne metody w zakresie stomatologii estetycznej i zachowawczej
W ramach świadczonych usług dentyści są w stanie przeprowadzić innowacyjną ozonoterapię lub zaproponować pacjentowi niezwykle skuteczne wybielanie lampą.

Wideo

Kontakt

Kontakt Prywatna przychodnia stomatologiczna ,,Zgryz'' Aleksandra Chojnacka

Prywatna przychodnia stomatologiczna ,,Zgryz'' Aleksandra Chojnacka, Łódź

Opinie (6)

Opinie o firmie Prywatna przychodnia stomatologiczna ,,Zgryz'' Aleksandra Chojnacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
30.10.2016
Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu Prywatnej Przychodni Stomatologicznej ZGRYZ w Łodzi na ul. Przędzalnianej za życzliwe podejście do pacjenta oraz miłą atmosferę sprzyjającą rozładowaniu napięcia, podczas trudnej dla naszej niepełnosprawnej córki i nas samych, wizyty u lekarza stomatologa. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalne wykonanie w znieczuleniu ogólnym zabiegu usunięcia zębów naszej córce oraz okazaną po nim troskę i zainteresowanie stanem jej zdrowia. Wiedza i doświadczenie specjalistów, jak i rzetelny oraz dobrze przygotowany personel czynią ZGRYZ wiarygodną i godną polecenia przychodnią stomatologiczną świadczącą usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, zwłaszcza wobec dzieci niepełnosprawnych. Rodzice Sylwii M.
Ewa
Ewa
5.0
07.07.2019
Jeden z lepszych gabinetów w Łodzi.
Beata
Beata
5.0
18.05.2019
Wybiłam sobie pół zęba butelką. W tym gabinecie założyli mi licówkę. Jestem bardzo zadowolona.
Tomasz
Tomasz
5.0
02.03.2019
Miałem u nich wybielane zęby, jestem bardzo zadowolony. Polecam!
Jolanta
Jolanta
5.0
28.01.2019
Mają odpowiednie podejście do dzieci. Moja córka panicznie bała się dentysty. Jednak w tym gabinecie doktor wszystko jej pokazała, wytłumaczyła i teraz chętnie chodzi na kontrole.
Daria
Daria
5.0
30.11.2018
Korzystałam z usług gabinetu Zgryz,wyrywali mi chirurgicznie ósemkę. Jestem zadowolony. Nie czułem bólu ani dyskomfortu.