Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci , Promyk. Anna Kleniewska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261596862
REGON: 017376344
Rok założenia:
2001

O firmie

Promyk Anny Kleniewskiej to przedszkole i żłobek założone w 2001 roku na bazie dawnej szkoły katechetycznej. Placówka znajduje się w Warszawie i prowadzi zajęcia w duchu etyki chrześcijańskiej. Przyjmuje dzieci w wieku od 1 do 6 lat.

Oferta

Niepubliczne przedszkole i żłobek Promyk to doskonałe miejsce dla Państwa dziecka. Tutaj maluchy poznają podstawy wiary chrześcijańskiej i rozwiną się podczas zajęć podstawowych i dodatkowych. Dzieci znajdują się pod doskonałą opieką przedszkolanek, które wspomagane są przez logopedę i psychologa. W prywatnej placówce położony jest nacisk na wszechstronny rozwój, dlatego poza podstawą programową 5 dni w tygodniu dzieci uczą się języka angielskiego. Możliwa jest też nauka jężyka francuskiego. Poznają też tajniki muzyki, tańca i plastyki oraz uczęszczają na zajęcia sportowe. Organizowana jest gimnastyka, a chętni mogą pływać na basenie, grać w piłkę nożną oraz mini tenisa. Oferta zajęć obejmuje też takie aktywności jak warsztaty ceramiczne oraz:
  • nauka gry na pianinie
  • taniec nowoczesny
  • chór
  • bajki
  • arterapia
  • sensoplastyka
  • terapia logopedyczna
  • matematyka
  • robotyka
  • warsztaty przyrodnicze
Dzieciom podawane są w Promyku każdego dnia smaczne i zdrowe posiłki w ramach cateringu. Śniadania, obiady i inne posiłki mogą być indywidualnie dopasowywane do potrzeb maluchów.

Pobyt w nowym miejscu to dla dzieci spore wydarzenie, dlatego istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach adaptacyjnych i to niezależnie od pory roku.

Oferta przygotowana dla dzieci i ich rodziców jest bardzo rozbudowana, dlatego najlepiej odwiedzić stronę internetową przedszkola i żłobka Promyk. Można również zadzwonić albo napisać maila.

Kontakt

Kontakt Promyk. Anna Kleniewska

Promyk. Anna Kleniewska, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Promyk. Anna Kleniewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.09.2015
Wspaniałe przedszkole! Dwójka moich dzieci uczęszcza tam do grup 2 i 4 latków. W obu grupach są fantastyczne Panie, doskonale dobrane osobowościowo do siebie, jak i do dzieci. W dodatku dzieci jest w grupie po 10-12 osób (ale w życiu tyle też nie widziałam, bo zawsze jakieś choruje, czy dziadek wziął czy coś) na dwie Panie, co daje im szansę by te dzieci fajnie czymś zająć. Zajęcia zaś są bardzo dobrze ułożone, różnorodne, zapewniają wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci mają zarówno zajęcia fizyczne, rytmikę, jak i angielski. W grupie 4-latków moja córka ma warsztaty plastyczne, ceramiczne, zajęcia z muzyki, katechezę i pewnie coś tam jeszcze:-) Osobiście cieszy mnie, że dzieci dużo przebywają na dworze za co chwała Panią, którym chce się wychodzić a jest gdzie. Przy przedszkolu jest spory plac zabaw i dzieci mają sporo miejsca by się pobawić. Psów nie ma i gałęzie można łamać, czyli jak dla mnie- rewelacja.