Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261596862
REGON: 017376344
Rok założenia:
2001

Polecane oferty

W przedszkolu prywatnym Raz dwa trzy My dzieci mają doskonałe warunki do rozwoju. Znajdują się po s...
Oferta naszego żłobka to nie tylko opieka nad dziećmi, ale także kreatywne i ciekawe zajęcia edukac...
Prowadzimy niepubliczny żłobek i przedszkole ekologiczne, do którego przyjmujemy dzieci w wieku od ...

O firmie

Prowadzone przez Annę Kleniewską przedszkole niepubliczne Promyk znajduje się w Warszawie. Powstało ono ponad 15 lat temu. Wyróżnia je bogata oferta zajęć dodatkowych, które rozwijają umiejętności dzieci. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Mamy bardzo zróżnicowaną ofertę metodyczno-wychowawczą. Nasze przedszkole to w pełni bezpieczne miejsce dla najmłodszych. Gwarantujemy, że Państwa pociechy będą czuły się u nas komfortowo i będą się odpowiednio rozwijać. Dużą uwagę zwracamy na rozwój i edukację dzieci. Mamy duży wybór zajęć dodatkowych, np. warsztaty kulinarne czy teatralne. Pedagodzy poświęcają czas również na gimnastykę i robotykę, aby rozwój dzieci był wszechstronny. Swoje indywidualne umiejętności przedszkolaki mogą rozwijać na warsztatach plastycznych i ceramicznych. Ponadto istnieje u nas możliwość nauki języka angielskiego metodą TPR i nauki języka francuskiego. Prowadzimy też zajęcia profilaktyki mowy.

Ponadto zapewniamy pełny catering dla dzieci. Istnieje możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb. Organizujemy liczne wycieczki i spacery. Prowadzimy też Klub Małych Przyrodników. Dbamy o rozwój ruchowy najmłodszych. Mamy dla nich przygotowane specjalne zajęcia taneczne i sportowe. Skupiamy się również na rytmice i umiejętności gry na instrumentach.

W przedszkolu pracują wykwalifikowani pedagodzy, którzy mają spore doświadczenie w pracy z dziećmi. Zawsze starają się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego malucha.

Rodziców na bieżąco informuje o poziomie edukacji ich dziecka. Rozwijamy naszą placówkę we współpracy z parafią. Wychowujemy swoich podopiecznych zgodnie z etyką chrześcijańską. Prowadzimy również żłobek, w którym przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 2,5 roku życia.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Promyk Anna Kleniewska

Promyk Anna Kleniewska, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Promyk Anna Kleniewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.09.2015
Wspaniałe przedszkole! Dwójka moich dzieci uczęszcza tam do grup 2 i 4 latków. W obu grupach są fantastyczne Panie, doskonale dobrane osobowościowo do siebie, jak i do dzieci. W dodatku dzieci jest w grupie po 10-12 osób (ale w życiu tyle też nie widziałam, bo zawsze jakieś choruje, czy dziadek wziął czy coś) na dwie Panie, co daje im szansę by te dzieci fajnie czymś zająć. Zajęcia zaś są bardzo dobrze ułożone, różnorodne, zapewniają wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci mają zarówno zajęcia fizyczne, rytmikę, jak i angielski. W grupie 4-latków moja córka ma warsztaty plastyczne, ceramiczne, zajęcia z muzyki, katechezę i pewnie coś tam jeszcze:-) Osobiście cieszy mnie, że dzieci dużo przebywają na dworze za co chwała Panią, którym chce się wychodzić a jest gdzie. Przy przedszkolu jest spory plac zabaw i dzieci mają sporo miejsca by się pobawić. Psów nie ma i gałęzie można łamać, czyli jak dla mnie- rewelacja.