Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261596862
REGON: 017376344
Rok założenia:
2001

O firmie

Prowadzimy niepubliczne przedszkole Promyk, które znajduje się w Warszawie. Powstało ponad piętnaście lat temu. Wyróżniamy się bogatą ofertą zajęć dodatkowych, aby rozwijać umiejętności dzieci.

Oferta

Prowadzimy przedszkole, w którym oferujemy zróżnicowaną ofertę metodyczno-wychowawczą. To bezpieczne miejsce dla najmłodszych, którzy będą się u nas czuli komfortowo, a także będą mogli odpowiednio się rozwijać.

Zwracamy uwagę na rozwój dzieci oraz ich odpowiednią edukację. Mamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, w tym warsztaty teatralne czy kulinarne. Pedagodzy poświęcają czas na robotykę i gimnastykę. Najmłodsi mogą rozwijać swoje indywidualne umiejętności na warsztatach ceramicznych i plastycznych. W przedszkolu jest możliwość nauki języka angielskiego metodą TPR i francuskiego. Prowadzimy zajęcia profilaktyki mowy.

Oferujemy pełen catering dla dzieci, z możliwością dostosowania indywidualnej diety. Organizujemy wycieczki oraz wyjścia. Prowadzimy Klub Małych Przyrodników.

Dbamy także o rozwój ruchowy najmłodszych. Przygotowaliśmy specjalne zajęcia sportowe i taneczne. Dzięki temu zwracamy uwagę na właściwą postawę. Skupiamy się również na rytmice i umiejętności gry na instrumentach.

Nasi opiekunowie to wykwalifikowani pedagodzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Starają dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego malucha. Na bieżąco informujemy rodziców o poziomie edukacji ich dziecka.

Rozwijamy naszą placówkę dzięki współpracy z parafią. Wychowujemy swoich podopiecznych zgodnie z etyką chrześcijańską. Prowadzimy również żłobek, w którym przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 2,5 roku życia.


Kontakt

Kontakt Promyk Anna Kleniewska

Promyk Anna Kleniewska, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Promyk Anna Kleniewska

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
25.09.2015
Wspaniałe przedszkole! Dwójka moich dzieci uczęszcza tam do grup 2 i 4 latków. W obu grupach są fantastyczne Panie, doskonale dobrane osobowościowo do siebie, jak i do dzieci. W dodatku dzieci jest w grupie po 10-12 osób (ale w życiu tyle też nie widziałam, bo zawsze jakieś choruje, czy dziadek wziął czy coś) na dwie Panie, co daje im szansę by te dzieci fajnie czymś zająć. Zajęcia zaś są bardzo dobrze ułożone, różnorodne, zapewniają wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci mają zarówno zajęcia fizyczne, rytmikę, jak i angielski. W grupie 4-latków moja córka ma warsztaty plastyczne, ceramiczne, zajęcia z muzyki, katechezę i pewnie coś tam jeszcze:-) Osobiście cieszy mnie, że dzieci dużo przebywają na dworze za co chwała Panią, którym chce się wychodzić a jest gdzie. Przy przedszkolu jest spory plac zabaw i dzieci mają sporo miejsca by się pobawić. Psów nie ma i gałęzie można łamać, czyli jak dla mnie- rewelacja.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0