przyjazna Ubezpieczenia, Piast. Agencja ubezpieczeniowa, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251073474
REGON: 366894117
Dodatkowe kontakty:

697 776 447

Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Agencja Ubezpieczeniowa PIAST, której właścicielem jest Magdalena Marchewka działa na rynku od 1991 roku. Siedziba agencji ubezpieczeniowej znajduję się w Wołominie, w województwie mazowieckim.

Oferta

Przez ponad dwadzieścia lat zbieraliśmy doświadczenia na rynku ubezpieczeń. Dzięki temu możemy dziś sprzedawać rocznie ponad 4200 różnego rodzaju ubezpieczeń. Liczba ta przekłada się na ilość naszych zadowolonych klientów, zostaliśmy również zauważeni oraz wielokrotnie nagradzani także przez naszych Partnerów.

Podstawowym profilem naszej działalności jest pośrednictwo ubezpieczeniowe. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, możemy zaoferować Państwu niezwykle korzystne oferty, dostosowane do wymogów oraz możliwości finansowych osób ubezpieczanych. Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Nasi doświadczeni agenci ubezpieczeniowi wykonają dla Państwa analizę dotychczas zawartych umów, pomogą w budowie najkorzystniejszego programu ubezpieczenia, a także będą służyć pomocą w razie wystąpienia szkód.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • ubezpieczeni komunikacyjne,
  • ubezpieczenie majątkowe,
  • ubezpieczenie rolne,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • ubezpieczenie na życie.
Ponadto nasz doradca kredytowy pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu, poprowadzi przez cały etap uzyskania kredytu – od skompletowania dokumentów do wypłaty kredytu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Agencją Ubezpieczeniową PIAST z Wołomina.

Zakres działalności

Artykuły

Ubezpieczenie AC – czy rzeczywiście warto?
Ubezpieczenie AC – czy rzeczywiście warto?
Choć na pierwszy rzut oka ubezpieczenie AC może wydawać się relatywnie drogie, nie należy zapominać o tym, w jak szerokim zakresie chroni konkretnego kierowcę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Piast. Agencja ubezpieczeniowa

Piast. Agencja ubezpieczeniowa, Wołomin

Opinie (2)

Opinie o firmie Piast. Agencja ubezpieczeniowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgorzata
Małgorzata
5.0
10.09.2019
Zawsze jak wyjeżdżamy z narzeczonym na wakacje, to wykupujemy ubezpieczenie tutaj. To nieduży koszt, a warto, dzięki temu czujemy się bezpiecznie.
Maks
Maks
5.0
18.07.2019
Polecam, bardzo dużo korzystnych ubezpieczeń domu. Atrakcyjne ceny, a przede wszystkim przemiła obsługa i fachowe doradztwo! Naprawdę dobre podejście do klienta.