Ubezpieczenia domów i mieszkań
Ubezpieczenia domów i mieszkań, Agencja Ubezpieczeniowa Monika Persińska, Marki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7591464490
REGON: 550731516
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Nasza agencja ubezpieczeniowa znajduje się w Markach, na terenie województwa mazowieckiego. Pracujemy pod kierownictwem Moniki Persińskiej. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku.

Certyfikaty i dyplomy

www.ubezpieczenia-marki.pl

Oferta

Oferujemy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe, z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów, ich rodzin oraz majątków. Naszym celem jest zapewnienie spokoju i ochrony w każdej sytuacji życiowej. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór polis ochronnych, współpracując z cenionymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Doradzamy Państwu w doborze odpowiedniego ubezpieczenia oraz zapewniamy kompleksową opiekę posprzedażową.

W naszej ofercie znaleźć można ubezpieczenia zarówno indywidualne, jak i firmowe, zapewniające kompleksową ochronę na różnych płaszczyznach życia. Osobom prywatnym proponujemy ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne (OC, AC i Assistance), NNW, a także ubezpieczenia domów, mieszkań i podróży. Specjalnie dla seniorów, studentów i dzieci przygotowaliśmy dedykowane oferty, uwzględniające ich potrzeby na każdym etapie życia.

Nasze polisy obejmują odpowiedzialność cywilną oraz oferują ochronę finansową i specjalistyczne świadczenia w przypadku wypadków, chorób, kradzieży czy powodzi.

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy:
  • OC obowiązkowe,
  • OC dobrowolne,
  • ubezpieczenia grupowe dla pracowników,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia flot pojazdów.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Agencja Ubezpieczeniowa Monika Persińska

Agencja Ubezpieczeniowa Monika Persińska, Marki

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Ubezpieczeniowa Monika Persińska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.