Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6262672873
REGON: 277765965
Rok założenia:
2002

Polecane oferty

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw księgowych oraz podatkowych i kadrowo-płacowych. Współpracuj...
Biura rachunkowe istniej już od przeszło 27 lat. Ten czas pozwolił Jackowi Rogackiemu zdobyć niezbę...
Bytom, Strzelców Bytomskich 87b
Specjalizujemy się w świadczeniu usług rachunkowych. Posiadamy ponad 26-letnie doświadczenie, dzięk...
Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe dla firm. Szczycimy się wieloletnim d...

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Partner zlokalizowana jest w Bytomiu, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w obsłudze z zakresu rachunkowości i księgowości. Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielami biura są Aneta Kocot oraz Adam Kocot.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się między innymi kompleksową obsługą księgowo-podatkową. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, jak również ksiąg rachunkowych. Ponadto oferujemy prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt). Mogą Państwo także skorzystać z naszej usługi prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej. Podejmiemy się przygotowania umów o pracę i wypowiedzeń umów, tworzenia list płac oraz prowadzenia akt pracowników i ewidencji urlopowej.

Ponadto oferujemy sporządzanie dokumentacji dla potrzeb Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz informacji dla pracowników na drukach ZUS RMUA. Zajmujemy się również przygotowywaniem świadectw pracy. W razie jakichkolwiek zaniedbań w sferze księgowej, polecamy nasze biuro. Jesteśmy w stanie nadrobić ewentualne braki w dokumentacji. Pomożemy Państwu w wypełnieniu deklaracji VAT, ZUS lub PIT. Do zakresu naszych obowiązków należy też wykonanie bilansów i rocznych raportów finansowych. Przygotowujemy także sprawozdania dla GUS.

Jesteśmy biurem z wieloletnią tradycją, jednak nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania naszej wiedzy. Gwarantujemy rzetelność i skuteczność. Stawiamy na fachowość. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do małych, jak i średnich oraz dużych firm. Działamy szybko, ale solidnie, tak byście nie musieli Państwo przejmować się księgowością i ewentualną kontrolą z Urzędu Skarbowego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z usług firmy Partner.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Partner s.c.

Partner s.c., Bytom

Opinie (1)

Opinie o firmie Partner s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.08.2014
Biuro rachunkowe na wysokim poziomie, usługi świadczone terminowo i rzetelnie!!!