Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych
Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych, P.P.U.H PTR, Pilzno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8721964637
REGON: 180239483
Dodatkowe kontakty:

14 626 80 87

Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa PTR zlokalizowana jest w Pilznie, w powiecie dębickim, w województwie podkarpackim. Jesteśmy producentem przewodów hydraulicznych. Działalność prowadzimy od 2007 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług i produktów.

Oferta

Klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej. Nasza podstawowa działalność skupia się przede wszystkim na produkcji i serwisie przewodów hydraulicznych, w tym również przewodów o niestandardowych wymiarach. Zajmujemy się zakuwaniem węży hydraulicznych wysoko- i niskociśnieniowych oraz zakuwaniem przewodów hydraulicznych do maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych, transportowych i wózków widłowych. Ponadto zakuwamy przewody stosowane w klimatyzacji samochodowej i układach kierowniczych. Prowadzimy także produkcję przewodów pneumatycznych.

Klientom proponujemy bogaty wybór podkładek metalowo-gumowych z prowadzeniem, szybkozłaczy, zaworów i złączy hydraulicznych. Dysponujemy wężami do chłodnic i sprężonego powietrza oraz wężami wykonanymi z PCV.

Umożliwiamy zakup wysokiej jakości obejm i opasek, olejów hydraulicznych oraz akcesoriów do węży i akcesoriów do urządzeń myjących, w tym m.in. przewodów do myjek Karcher. Prowadzimy także dystrybucję kolanek silikonowych do zastosowania w układach chłodzenia autobusów i samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Węże hydrauliczne – jeden z najważniejszych elementów hydrauliki siłowej
Węże hydrauliczne – jeden z najważniejszych elementów hydrauliki siłowej
Węże hydrauliczne to bardzo ważny element każdego napędu hydraulicznego. Żeby układ działał, węże muszą zostać odpowiednio zakute. Jak to dobrze zrobić?

Wideo

Kontakt

Kontakt P.P.U.H PTR

P.P.U.H PTR, Pilzno

Opinie (3)

Opinie o firmie P.P.U.H PTR

Średnia ocen ogólnych

3,7

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
3,0
Obsługa
3,0
Godne polecenia
3,0

Opinie użytkowników

niezadowolony
niezadowolony
1,0
05.01.2018
firma lipa dostajesz to czego nie zamawiałeś niezgodność towaru z opisem a jak dzwonisz wmawiają ci ze cal ma więcej w opisie nie chodzi o rozmiar gwintu tylko średnice otworu nie polecam nikomu
 • Jakość/cena
  1,0
 • Obsługa
  1,0
 • Godne polecenia
  1,0
Jacek Dębica
Jacek Dębica
5,0
06.12.2017
Bardzo szybka obsługa od razu. Super cena usługi. Polecam gorąco!!!!!!!! Jacek Dębica 🙋👍
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
23.03.2015
Dobre ceny szybka realizacja Polecam
Tagi