Producent przewodów hydraulicznych
Producent przewodów hydraulicznych , Euroflex Mateusz Kot, Zagórze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6832087440
REGON: 362751272
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy Euroflex znajduje się w Zagórzu, w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Mateusz Kot działa od 2015 roku. Dostarcza najlepsze jakościowo rozwiązania w zakresie hydrauliki siłowej.

Oferta

Hydraulika siłowa to dziedzina zajmująca się wykorzystaniem energii wytwarzanej przez ciśnienie cieczy i zamienianiem jej w energię mechaniczną. Do tego celu potrzebne są odpowiednie elementy, a te produkuje firma Euroflex. Przedsiębiorstwo wykonuje wytrzymałe i tanie produkty w wielu wariantach, idealnie dopasowane do pojazdów i urządzeń, w których mają być używane. Przykładem są przewody hydrauliczne do maszyn drogowych, rolniczych, budowlanych i transportowych, które można zamówić w wersji z oplotem metalowym albo tekstylnym, a dodatkowo dokupić do nich osłony spiralne. Ponadto firma produkuje węże hydrauliczne do różnych urządzeń, w odmianach gumowej, termoplastycznej i kompaktowej. Łączenie węży i przewodów i tworzenie z nich całych układów hydraulicznych ułatwiają liczne akcesoria wytwarzane w zakładzie. Zaliczają się do nich adaptery, szybkozłącza i zawory wysokociśnieniowe dwudrożne i trójdrożne.

Euroflex produkuje poza wymienionymi artykułami liczne węże przemysłowe. Oferta w tym zakresie obejmuje:
  • węże do substancji ropopochodnych,
  • węże do wody,
  • węże do sprężonego powietrza,
  • węże do klimatyzacji,
  • węże PTFE.
Te ostatnie są odporne na wysokie i niskie temperatury oraz działanie środków chemicznych, dlatego mogą być stosowane do kwasów, rozpuszczalników i gorących klejów.

Specjalne rozwiązania, takie jak przewody, złącza, końcówki można kupić do myjek wysokociśnieniowych, np. montowanych w myjniach bezdotykowych.

W zakładzie powstają też miedziane przewody hamulcowe i elementy potrzebne do budowy instalacji centralnego smarowania. Można tu wymienić rurki, przyłącza, złączki i przewody elastyczne.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez przedsiębiorstwo jest regeneracja przewodów wspomagania kierownicy oraz regeneracja przewodów używanych w klimatyzatorach.

Więcej informacji dotyczących firmy Euroflex i produkowanych wyrobów znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące asortymentu można wysyłać na podany adres e-mailowy albo kierować pod podany numer telefonu.

Artykuły

Przewody i elementy złączne do centralnego smarowania
Przewody i elementy złączne do centralnego smarowania
Wykonanie układu centralnego smarowania wymaga użycia specjalnych przewodów, złączek i zaworów. Sprawdź, jakie elementy są konieczne do wykonania.
Produkcja przewodów hydraulicznych
Produkcja przewodów hydraulicznych
Produkcją przewodów hydraulicznych – np. o podwyższonych właściwościach pracy wysokociśnieniowej – zajmuje się w Polsce między innymi firma EUROFLEX.

Wideo

Kontakt

Kontakt Euroflex Mateusz Kot

Euroflex Mateusz Kot, Zagórze

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Euroflex Mateusz Kot

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Myślący
Myślący
5.0
21.05.2020
Najlepszy dostawca przewodów hydraulicznych. Mają różne odmiany i sprzedają je w atrakcyjnych cenach.
Aleksander
Aleksander
5.0
31.03.2020
Firmę Euroflex znam od kilku lat i zaufałem im jako dostawcom przewodów i akcesoriów hydrauliki siłowej. Prowadzę firmę budowlaną i mam wiele maszyn, które wymagają od czasu do czasu remontów. Najczęściej pojawia się potrzeba wymiany przewodów hydraulicznych i właśnie ich zakuwaniem zajmuje się firma Euroflex.
Gabriel
Gabriel
4.0
13.01.2020
Ciekawym rozwiązaniem są ich osłony spiralne do węży przemysłowych. Potrafią usprawnić proces produkcyjny o przynajmniej kilkanaście procent!
Aleksander
Aleksander
5.0
17.11.2019
Zleciłem im naprawienie przewodów klimatyzacyjnych. Zrobili to bardzo szybko i w rozsądnej cenie, polecam.
Adam
Adam
5.0
20.09.2019
Węże PTEE mają najlepszej jakości. Korzystałem z różnych, ale te nie zawodzą nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Nikodem
Nikodem
5.0
27.07.2019
Znajomy z branży podsunął mi kiedyś tą firmę i jestem mu do dzisiaj za to wdzięczny. Adaptery hydrauliczne, które tam kupiłem usprawniły mi produkcję w dużym stopniu.
Dominik
Dominik
5.0
11.05.2019
Jakiś czas temu kupiłem u nich kilka specjalnych końcówek stosowanych. Było warto, teraz wszystko działa dwa razy lepiej.
Radek
Radek
5.0
30.03.2019
Korzystamy u nas w zakładzie z węży do sprężonego powietrza, które produkują. Naprawdę dobra jakość, te węże są niezawodne.