Biuro rachunkowe dla klientów indywidualnych i biznesowych
Biuro rachunkowe dla klientów indywidualnych i biznesowych, Obilon Sp. z o.o., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342890566
REGON: 366770970
KRS: 0000674173
Rok założenia:
2017

O firmie

Działamy od 2017 roku, choć nasze doświadczenie jest dużo dłuższe. Obilon to biuro rachunkowe dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i terminową obsługę. Znajdujemy się w Katowicach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Nasze biuro za najwyższy cel stawia sobie zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań. Lubisz prowadzić firmę, ale nie przepadasz za formalnościami? Nasze biuro jest dla Ciebie - wiemy, że nie każdy ma do tego głowę i potrafi się w tym odnaleźć. Świadczymy profesjonalną, spersonalizowaną obsługę księgową, kadrową i administracyjną dla małych i średnich firm. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dopasowujemy się do Jego potrzeb i obsługujemy Firmę zarówno w naszym biurze, jak i w siedzibie klienta.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak między innymi:
  • obsługa księgowa firm,
  • obsługa rachunkowa firm,
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • obliczanie podatków,
  • obsługa administracyjna firm,
  • obsługa kadrowo-płacowa firm,
  • pomoc w zakładaniu firm,
  • prowadzenie ewidencji podatkowej,
  • przeprowadzanie analiz finansowych.
Jesteśmy grupą profesjonalistów z dużym doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu sprawnie radzimy sobie ze zleceniami, przygotowując wszystkie dokumenty dla klienta w wyznaczonym terminie. Nasza innowacyjna oferta "biuro rachunkowe w Twojej firmie" skierowana jest do podmiotów, dla których korzystanie z biura rachunkowego jest niewystarczające, a stworzenie etatu dla księgowej nieuzasadnione ekonomicznie.

Wybierając nas możesz tylko zyskać - zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój oferty lub zdobywaniu nowych klientów i kontaktów biznesowych, podczas gdy my zajmiemy się resztą. Oszczędzasz również pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na nowe stanowisko - a jest to miesięczny wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Zapraszamy do kontaktu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Obilon Sp. z o.o.

Obilon Sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Obilon Sp. z o.o.