Szeroki wybór artykułów budowlanych
Szeroki wybór artykułów budowlanych , Narmal sp.j, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6441059184
REGON: 272904920
KRS: 0000506663
Dodatkowe kontakty:

32 269 01 16

Rok założenia:
1992

O firmie

Narmal to hurtownia budowlana znajdująca się w Sosnowcu. Firma Wojciecha Szymonka i Zbigniewa Szymonka powstała w 1996 roku i niezmiennie oferuje wszystko co potrzebne do prowadzenie prac budowlanych i remontowych. W ofercie przedsiębiorstwa można wyróżnić 20 tys. produktów.

Oferta

Jeśli szukają Państwo hurtowni budowlanej, to najlepszym tego typu miejscem jest Narmal. Przedsiębiorstwo dysponuje materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz sprzętem potrzebnym do ich użycia. Pracownicy firmy służą fachowymi poradami, a właściciele gwarantują duży wybór oraz konkurencyjne ceny. Wśród dobrych jakościowo, a zarazem tanich produktów można wyróżnić gwoździe, śruby, wkręty i nity. Ponadto materiały metalowe dostępne w ofercie to kotwy, kłódki, zamki, zasuwy oraz zawiasy i gałki.

Narmal oferuje również artykuły elektryczne, takie jak:
  • przewody
  • artykuły oświetleniowe
  • gniazdka
  • wtyczki
  • wyłączniki
  • bezpieczniki
Poza wymienionymi produktami na klientów czekają artykuły spawalnicze i malarskie. Pierwsze z nich to elektrody, druty i osłony spawalnicze, natomiast drugie emulsje, emalie, rozpuszczalniki oraz pędzle i wałki. Dostępna jest też chemia budowlana reprezentowana przez grunty, impregnaty, silikony i uszczelniacze. Nie brakuje również właściwych materiałów budowlanych, czyli cegieł, zapraw, cementu, bloczków betonowych i płyt.

Uzupełnieniem asortymentu są materiały ogrodnicze. Można wśród nich wymienić ziemię, nasiona traw, siatki ogrodowe oraz narzędzia, np. łopaty, sekatory i grabie.

Poza sprzedażą materiałów budowlanych firma zajmuje się produkcją drewnianych palet. Oferowane konstrukcje to europalety, powszechnie stosowane w transporcie i przy składowaniu towarów. Produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak drewno suszone, fumigowane i niesuszone.

Więcej informacji dotyczących hurtowni Narmal znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Narmal sp.j

Narmal sp.j, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Narmal sp.j